Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs értelme az életemnek,...

Nincs értelme az életemnek, egyre mélyébbre süllyedek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

..nem tudom mit miért teszek mert csak azt érzem nincs értelme..-az emberek az éltem részei megszeretem őket aztán tovább mennek.én pedig ugyan ott vagyok a kiindulási ponton.aztán rutinok: Dolgozok valahol azzal is csak az idő telik,semmiértelme.mosok főzök vasalok,MÁSOK is csinálják 100x jobban mint én -annak sincs semmiértelme.nincs semmi különleges bennem amitől egy kicsit azt érezhetném van értelme a létezésemnek.

ok biztos depressziós vagyok ..de ez akkor is értehertelen. mikor külföldön vagyok annak sincs értelme,régen örültem ha vettem valamit, pl 10 éve az első nem tégla méretű telefont ..aztán elvesztette minden az értékéét ez is.. és dobálják az érintőképernyősöket- nem érdekel.meg az se hogy az emberek egymást az anyagiak alapján ítéljék meg !! ez se érdekel. minden olyan mintha a kezdet és a végpont ugyan az lenne csak közben a megállók a szenvedésért vannak. Jóó tudom ha ugy fogom fel akkor változás meg balbla ..de nekem már elegem van az ingerekből,a rámozduló frusztrációkból. és abból hogy nem érzem jól magamat -szinte sose.


azon kívül h menjek pszichiáterhez,írjatok mást, mert az ugyse megoldás. vagy10nél jártam már eddig.


2013. jan. 25. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha olyasmit akarsz ami sosem volt a tied, olyan dolgokat kell tenned amiket sosem tettél.

Kezd új életet. Próbálj ki új dolgokat. Győzd le a félelmeidet, ha úgyis úgy véled nincs vesztenivalód!

2013. jan. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
egyszerű d-vitamin hiányod van,napi 5000 NE és pár ét alatt rendbe jössz.
2013. febr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!