Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi történt a barátnőmmel?...

Mi történt a barátnőmmel? (bővebben lent) Hosszú, de kérlek olvasd el!

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel 10 éve ismerjük egymást és nagyon jó volt kapcsolatunk. De, idén a régi osztályunkat szétbontották és a másik 2 osztályba osztottak szét minket, mi pedig ugyanabba kerültünk szerencsére. De ugye, új osztály, új barátok. A legtöbb oszt.társamat már ismertem persze főleg, hogy kosarazok a suli csapatában és onnan az osztály nagy része benne van. Elkezdtünk többet együtt lógni a lányokkal, sokat beszélgetünk stb. és mostanra már nagyon jóban lettünk. Sok közös hobbink van, és közös edzésekre járunk, együtt tanulunk stb. Mivel én eléggé messze lakom a sulitól a leg.barátnőm meg mellette nem tudtuk ezt megtenni mert az ő anyuja nem engedi át hozzám egyedül, én meg nem mehetek hozzájuk át valami ok miatt... legtöbbször a barátnőm meg sem kérdezi, hogy egyáltalán átmehetek-e, vagy elmehetünk-e pl. fagyizni mert "tuti nem engednék meeeg!" (igen, ilyen hosszan az mondja ilyenkor az "e"-t). De a többi lány mindig kitalál valamit, hogy ha együtt akarunk lógni suli után, vagy elmegyünk a sétányra (ott van a suli), vagy hozzájuk, vagy esetleg ha nem tanulunk akkor elmegyünk kajálni stb. Ők multkor 10 percet vártak rám edzés, után, hogy együtt mehessünk haza, nos, a leg.barátnőm 15 percbe belehalt a múltkor mert nekem be kellett mennem felelni. De, persze amikor én várok rá reggel a -4°-ban az erős szélben 20 percet mert nem tudott időben felkelni az oké, meg még a suliból is elkésünk (én már 7:30-kor bent szoktam lenni, ő 7:52-kor indul...) pedig előre megbeszéljük már előtte 2 nappal, hogy "7:30-ra gyere ki mert még el szeretnék menni, a pékségbe valamiért mert nem tudtam kaját csinálni reggel stb." de ő nyugodtan andalogva jön ki 7:50-kor... átlagosan egy 7 perc sétára lakik a sulitól. Úgyhogy most ez a helyzet a többiek soha nem váratnak meg, kedvesek, rendesek, segítenek, és ellazulhatok velük. Ők kb. olyanok mint én, sport szeretők, szeretnek tanulni (5 átlag, mint nekem, leg.barátnőmnek 3), rengeteg dolgot megtudok beszélni velük, több a közös témánk. Ennek ellenére a leg. barátnőm: belehal ha egyáltalán át kell öltözni tesin, nem tanul semmit, és néha azt hazudja, hogy ez így történt, meg, hogy sietnie kell, mert fél óra múlva vissza kell érnie a táncra, ezt októberben mondta én meg nem tudtam, mikor és hánykor van úgyhogy mondtam, oké, menjen, ha most 5 percet nem bír ki. Szintén egy táncos lánnyal találkoztam a suliban és kérdeztem, hogy miért nem ment haza, mert ő messzebb is lakik mint ő, ő pedig erre elmondta, hogy az csak 6-kor kezdődik... nos, mit nem mondjak meglepődtem.

Szerintetek mi történt vele? Mostanában hisztis, lusta, és az anyja engem hibáztat, hogy biztos "megrontottam", hogy ne tanuljon mert én vagyok a hiperaktívabb fél... Szerintetek? Kérlek normális válaszokat!!



2013. jan. 30. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mi történhetett vele.Szerintem ő nem igazán tud alkalmazkodni.Igazából az a gond,hogy nem tudjuk mire gondol,mit szeretne,mi bántja.Próbáld megbeszélni vele ,hogy mi bántja.Az anyukája véleményével ne törődj,habár a barátnőd kiállhatna melletted.
2013. jan. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nem lehet tudni, meg kell kérdzni. Biztos bántja valami.
2013. jan. 31. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nem az zavarja hogy a másik lányokkal többet/jobban elvagy?
2013. jan. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy féltékeny a többi lányra. Csináljatok valamit kettesben, hadd érezze, hogy még mindig ő az első számú. A reggeli késésekről meg le kell szoktatni. Ha 30-ra beszéltek meg valamit, akkor mondd meg neki, hogy max. 35-ig vársz, ha addig nem lesz ott, bemész egyedül.
2013. jan. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Elnézést, nem te változtál meg nkább az új barátnők mellett? Ahogy itt nyilatkozol a leg.barátnődről, nekem az nem túűnik valami szeretetteljesnek! Őszintén szólva, ha rólam így gondolkozna a barátnőm, hagynám a fenébe, barátkozzon akivel akar... Először nézz magadba, Te miben változtál és hogyan viselkedsz. Mindig az önvizsgálat legyen az első, ne a másik okolása, pláne ha elvileg szereted őt...
2013. febr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem lógok túl sokat az újakkal, és ugyanolyan maradtam inkább ő változott meg... nem is kicsit. Régen mindig mindent időben, kedvesen, nem volt lusta és kitűnő volt(!!!). Most ehhez képest bukott félévnél 1 tantárgyból, és volt, ahol épp átment egy 2-essel... régen minden más volt. De nekem nem megy, hogy én próbálok egy csomó mindent úgy megcsinálni, hogy együtt lehessünk délután... de őt ez az egész nem érdekli. Egyébként órákon mellette ülök és szünetben a 15-ből 7-8 percet vele vagyok (nem kényszeresen), és a többiben vagyok + edzésen a többi lánnyal. De ő sem unatkozik addig ameddig szünetben nem vele vagyok, neki is vannak más barátai. Mert nem kell annyira egymástól függenünk... de ő a közös programokat is leszarja. Lehet, hogy az írásomból nem látszik, de nagyin szeretem a barátnőmet, csak ez az énje nem tetszik. De nagyon nem.
2013. febr. 6. 17:19
 7/7 bogidió válasza:
Nekem is ilyesmi van a barátnőmmel de egy kicsit másabb. Sztem bizonyicsd be az anyjának h nem te vagy a rossz és ha mongyuk reggel te a -4 fokba állsz és nem jön ki kb 5 perc mulva ak menj el a suliba és hagyd a fenébe és ak majd megtudja ő is h milyen érzés lehet. én egy kicsit eltávolotam a barátnőmtől és utána jobba lettünk sztem te is hagyd békén egy kicsit
2013. febr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!