Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit történt a legjobb barátnőm...

Mit történt a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Szóval van egy barátnőm akivel nagyon jóban vagyunk, egy osztályba járunk, együtt szoktunk bulizni járni,vásárolni,sokszor ott szoktunk egymásnál aludni, meg különféle közös programokat szoktunk kitalálni.De mostanában azt vettem hogy új baráti társaságot keres.Mért csinálja??Én már nem vagyok neki elég jó??Néha már tök feleslegesnek érzem magam és most már bulizni is velük akar menni, és nem veszi észre hogy nekem ez rosszul esik.Mit csináljak???
2008. okt. 7. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
változik az ember. sajna én is vettem észre hasonlókat barátaimmal:( mindig van valami ok, de akarattal úgysem tudod magadhozkütni őket. ha igazán fontos vagy neki vissza fog idővel térni hozzád, ha nem, nem voltál igazán fontos a számára. türelem..és remélem jól alakul
2008. okt. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress új barátnőt, ne tapadj rá a régire, mint egy pióca.
2008. nov. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Probálj alkalmaszkodni hozzá, keresd a hibát h mit ronhattál el, vagy uj világra vágyik
2008. dec. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A emberek változnak, vki elmegy jön helyette másik.. Tudom, hogy most nehéz, de próbálj meg kinyílni a többiekhez, és meglátod, hogy mennyi sok "új" embert ismerhetsz meg, akik végig ott voltak melletted! A barátnőd valószínűleg úgy érezte, hogy nála ez a fejezet lezárult, próbálj meg te is így tenni!

Sok sikert^^

puszíí

2009. máj. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!