Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mi lehet velem?

Szerintetek mi lehet velem?

Figyelt kérdés
sokat sirok mostanában,és most h a barátnőmtől megtudtam nyáron megy a barátjával nyaralni tengerre.kicsit elszomorodtam.meg mostanában itthon vagyok hétvégente mert a barátnőm vagy fáradt vagy a többi a pasijával van.én meg sirok de nem tudom mi lehet velem.anya is mondja elvisz csak ne legyek itthon.de nincs kivel mennem,meg hova mert a környékbe nincs szórakozó hely,utazni kell egy picit.és busszaé szoktuk megoldani.de viszont most nincs busz oda.valami hiányzik az életemből de nem tudom h mi.nem fiú mert az nem kell most.
2013. febr. 1. 18:02
 1/7 anonim válasza:
Magányosnak érzed magad...én is az vagyok. Pedig nekem már családom van, és párom is van. Mégis, mikor egyedül vagyok nem tudok magammal mit kezdeni. Nincs munkám és így sokat vagyok itthon. Mindkettőnk életéből hiányzik az izgalom, a szórakozás, csak nincs kivel, nincs hová menni. Én megértelek.
2013. febr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
így van.akkor neked a gyerekeiddel kell h legyél és neked ők a boldogságaid.:)
2013. febr. 1. 18:21
 3/7 anonim válasza:

Mire vágysz leginkább?


F25

2013. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ugy érzem hiányzik.
2013. febr. 5. 14:30
 5/7 anonim válasza:
De ki?
2013. febr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Valami az életemből.olyan egyhangu.
2013. febr. 5. 15:12
 7/7 A kérdező kommentje:
Mostanában.
2013. febr. 5. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!