Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tehetném rendbe "draszt...

Hogyan tehetném rendbe "drasztikusan" a magányos életem?

Figyelt kérdés

Régóta súlyos magánnyal illetve magány érzéssel,depresszióval kűzdök.Nincsenek barátaim.Szinte teljesen elszigeteltnek érzem magam.Mondták,hogy menjek társaságba,de eddig szinte csak rossz társaságba kerültem,de az sem segített túl lendülni a magány érzésen.Időm bőven van,de nem tudok magammal mit kezdeni ugyanis nem tudom mibe kezdjek bele.A sorozatos kudarcok leépítették a személyiségem.Illetve kevés a lelki erőm.Pszichológusoknál jártam szinte semmi haszna nem volt.Hiába szeretnék bármit az nem jön össze.Se barátok,se párkapcsolat.

Elhatároztam,hogy minden követ megmozgatok,hogy megváltozzon az életem és kitörök ebből.Hiszek Istenbe,de mostanában nem nagyon szoktam imádkozni...

Amiket fent leírtam az nem önsajnáltatás,hanem tény,mert érdekelne a kiút.


Gyakorlatban könnyen hasznosítható tanácsokat várok! A körmön font pszichológusi mondatokkal sajnos nem tudok mit kezdeni...



Hálás köszönet,hogy végig olvastátok! :)



2013. febr. 1. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Önsegítő csoport, csoportterápia. Olvasás.
2013. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ird meg hogy hany eves vagy es hogy fiu e vagy lany vagy. ugy tobbet tudok segiteni. velem 100%-ig ez volt a helyzet egy evvel ezelott. de az iskolavaltas megvaltoztatott mindent

f/15 1.kozepiskola

2013. febr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem a legjobb, amit tehetsz, hogy keresel egy lehetőleg társaságban végezhető hobbit, pl. valamilyen csapatsportot, táncot, ilyesmit. Tapasztalatból mondom, hogy ilyen helyeken a legkönnyebb ismerkedni, még egy zárkózottabb embernek is. Plusz, a lelki erődön is javít, ha valami olyasmit végzel rendszeresen, amiben örömöt találsz. :)
2013. febr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!