Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek hogy leszokjak?

Mit tegyek hogy leszokjak?

Figyelt kérdés
Hogyha valaki megbánt akkor vagdosni kezdem magam.. ha szerelmi bánatom van akkoris.. és már csak szórakozásból is rászoktam.. ez valahogy megnyugtat.. egyébkétn pengével csinálom és inkább csak karcolom.. tesi órán is takargatnom kell bár egyik osztálytársam is csinálja ő megért teljesen.. semelyik családtagom se tud róla.. mindig hosszúujjuba vagyok. hogyan tudnék leszokni?:(( nagyon csúnya már a kezem. a kézfejem alatt szoktam..
2013. febr. 2. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Vegyél egy epilátort, és azzal szadizd magad. Ezerszer szarabb érzés, de legalább van haszna is.
2013. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mikor fájdalom alakul ki az emberi testben, a test elkezd valamiféle hormont termelni (nem akarok hülyeséget mondani, mert ezt is csak valahol olvastam, nem vagyok tisztában a teljes kémiájával, sőt egyáltalán nem vagyok tisztában vele) a lényeg, hogy a fájdalomcsillapítás érdekében, ezért az emberek jobban érzik magukat, akár boldogabbnak is a fájdalomtól. De nem szabad semmiképp sem a tested ellen fordulni, mert a lelked is súlyosan sérül közben, sőt ez már valahol beteges és jobb lenne, ha elmennél egy szakemberhez, aki feltehetőleg csak felírna valamit, ami gyakran csak még károsabb. De mindenképp beszélned kéne erről valakivel, mert ez a végén nagyon durvára fordulhat és remélem nem akarod, hogy majd egy tócsa vérből kaparjanak ki a fürdőszobádban ,mert felvágtad az ereidet.
2013. febr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!