Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehetnék kedvesebb?...

Hogy lehetnék kedvesebb? Tanulható? Többi lent

Figyelt kérdés

Nem akarok bunkó lenni senkivel mégis nagyon sokszor kicsúszik valami ronda a számon (nem (csak) káromkodásra gondolok) amit utána egybõl megbánok. Néha nagyon bunkó tudok lenni és ráadásul még hisztizek is. Nagyon gyerekes tudok lenni, igaz még az vagyok, de akkir is! Nem akarok tahó lenni az emberekkel de egyszerûen sokszor csak úgy kicsúszik valami amivel megbántok másokat és még bocsánatot sem szoktam kérni érte. Nagyon rossz ilyennek lenni! Vajon el fog múlni valaha? Segítsetek! Mit tehetnék? Fõleg stresszhelyzetben vagyok meggondolatlan tuskó, ha ez számít valamit. Meg akkor is ha melegem van, de komolyan!


Van erre valamilyen könyv vagy gyakorlat? Jóga, zen kert vagy valami? :)

14L



2013. febr. 3. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kamasz vagy. majd kinövöd. de bocsánatot kérni attol még kérhetsz. ilyen korban én se birtam elviselni magam. a szeretet és gyülölet a békeség és a gyilkos indulat váltotta egymást.szörnyü érzés de természetes. probálj meditálni vagy vmi intenziv sportba kezdeni ami kicsit leviszi az energiád.
2013. febr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekem is így váltakozik a hangulatom. Egyik pillanatban még tök jól elvagyok valakivel a másikban meg úgy nézek rá mint a véres rongyra. Tényleg szörnyû vagyok! De szerintem elkezdek meditálni vagy jógázni. Vagy egyszerre a kettõt. Keresek is erre valami könyvet! :)
2013. febr. 3. 20:07
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsánatot meg azért nem kérek mert akkor sebezhetõnek és védtelennek érzem magam! 2 perc múlva meg már nagyon bánom, mert tudom, hogy ez hülyeség! Komolyan mondom, lehet hogy két személyiségem van! Egy normális meg egy bérgyilkos.
2013. febr. 3. 20:11
 4/4 anonim ***** válasza:

nyugi:)))tényleg csak kamasz vagy. ha tudnád hogy hányszor szurtam le apámat meg vertem véresre a hülye fejét gondolatbanXDD

jo nem vicces.. de most sem szeretem viszont felnöttem és lehiggadtam.csak én sajna sehol nem vezettem le a feszkot igy nekem tartott vagy 19 éves koromig.


26/L


és szerintem valahol mindenki skizofrén. a legjámborabb emberböl is ki lehet hozni a vadállatot.és akkor még nem bezséltünk a hangulatingadozásról.mindnekinek sok énje van csak függ a környezettöl:)

2013. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!