Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen gyakran használod a...

LexAndra kérdése:

Milyen gyakran használod a facebook-ot, mire használod (mások adatlapját nézegetni, haverokkal chat-elni iskolai okok miadt, stb) és mennyi időt töltesz előtte? szakdolimhoz kéne egy kis információ

Figyelt kérdés

2013. febr. 5. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:

1. 2-3 naponta nézek rá, alkalmanként nem többet, mint 4-5 perc

2. Nem nézegetem idegenek adatlapját, barátok adatlapját nézegetni meg felesleges számomra

3. Csak face-to-face csetelek, virtuálisan soha

4. 40 éve iskolakerülő vagyok

2013. febr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Naponta 2-3 alkalommal nézek fel, családdal, barátokkal tartom ott a kapcsolatot, mivel csak hetente, vagy kéthetente egyszer tudok velük találkozni. Posztolni nem szoktam mindenféle hülyeségeket, másokét is csak néha nézegetem. Szóval én csak a kapcsolattartás miatt használom.


27/N

2013. febr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hetente egyszer nézek fel, ha használom valamire, akkor néha csetelésre, nem posztolok, időnként lájkolom pár közeli barát képét
2013. febr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 cathilina ***** válasza:
Mivel az egyetemi évfolyam főleg ott osztja meg az infókat, ezért kb naponta felmegyek. Ha szeretnék valakivel beszélni (pl egy barátnőmnek elromlott a mobilja) akkor hosszabb ideig is fenn vagyok, hogy chatelhessünk, de egyébként ez napi fél percet vesz igénybe. Mások adatlapját nem nézegetem. 19/N
2013. febr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!! :D
2013. febr. 5. 11:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs.
2013. febr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mindennap fellépek, de kb egész nap be vagyok jelentkezve, ha a gép be van kapcsolva. Nem szoktam nézegetni mások adatlapját. Chatelni 2-3 emberrel szoktam, néha ha fontos, akkor plusz 1-2 ember. Napi kb fél órát töltök előtte, egyhuzamban 5 percet max.

20L

2013. febr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

namost vagy sokan hazudtak..vagy a nagy facebook fanok csak lapítanak és nem írnak ide..xD


De ,ha ezt már ideírtam,akk. leírom én is. Én nagyon nem vagyok facebook mániás.Kb 2-3 naponta felmegyek és akkor is csak azért,hogy megnézzem az osztály csoportot,hátha megint posztotla a tanár,hogy nem lesz első óránk mert nem tud bejönni megint..hozzáteszem ez nagy általánosságába csak remény marad xD:/ Viszont mikor felmegyek akkor már megszoktam nézni ,hogy mik történek ott..:)

2013. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
napi kb 5 perc, az is este. fan oldalaimat nézem elsősorban, illetve hogy az alkalmazásaim mennek és dolgoznak e szépen, megosztották e az aznapra beütemezett bejegyzéseket. Esetleg ír valaki, akkor arra válaszolok.
2013. febr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Milyen gyakran használod a facebook-ot: minden nap

mire használod (mások adatlapját nézegetni, haverokkal chat-elni iskolai okok miadt, stb) leginkább barátokkal chatelni,nemnagyon szoktam nézegetni mások adatlapját..

és mennyi időt töltesz előtte? napi 1-2óra

15L

2013. febr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!