Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek van még esélyem...

Szerintetek van még esélyem normális életre?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta szenvedek szociális fóbiával, tönkretette az egész általános és középiskolás éveimet.Elmentem vele pszichiáterhez, gyógyszert szedtem, úgy nézett ki rendbe jövök és leálltam vele.Egy pár hónapig minden rendbe jött, de aztán ismét fokozatosan estem vissza és most már túl súlyos a helyzet.Mániás depresszióm is van, ami még jobban megkeserít mindent.Teljesen önállótlan lettem, teljesen céltalan.Másfél hét alatt fogytam 10 kilót, nem is iszok semmit.Családi gondjaink is vannak, egyetem előtt is most állok, de nem fogok tudni menni a pénz miatt, meg félek, hogy kibukok és akkor vissza kell fizetni.Ilyen állapotban meg nem is lehet hozzáfogni.Abban sem vagyok biztos, hogy én ezt szeretem csinálni.Hetek óta semmit nem csinálok, csak ülök elmegyek suliba hazajövök ülök vagy fekszek és ennyi...Se erőm nincs semmihez, se kitartásom már.Ráadásul mindent elfelejtek, nagyon nehezen értek meg dolgokat és ezt sem tudom mitől van...Bocsánat, ha kicsit hosszúra sikeredett.
2013. febr. 7. 20:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

tényleg baromi szerencsés vagy ha így beléd akadt egy barátnő. mert elképzelni nem tudom mit szerethet rajtad. bizonyára akkor elég jól nézel ki.

nem tudom, ha a szüleid normálisan foglalkoztak volna veled, akkor nem kerültél volna ide. gondolom ők nem is igazán tudnak erről ,vagy nem foglalkoztak vele különösebben. a barátnőd sem hiszem, hogy tenne ezellen. feltételezem nem vagy túl határozott példaképekkel körbevéve, hogy változtass ezen, és mások sem fognak segíteni rajtad.

2013. febr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 LeftBehind ***** válasza:
Arra én is kíváncsi lennék,hogy mégis hogyan szedtél össze egy barátnőt. Nekem is hasonló szociális hátterem van és az önbizalomhiány és a depresszió is elég szépen belém ette magát. A lényeg,hogy mikor én próbállok meg csajokhoz közeledni....hát kb úgy tudnám leírni az arckifejezésüket,hogy "Te meg mi a halál f@szát akarsz tőlem"
2013. febr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!