Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha valakinek nincs facebookja,...

Ha valakinek nincs facebookja, az a ami világban már "nem is létezik"?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 20:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%
Azért hiszik azt sok hülyék hogy akinek nincs facebook-ja az már nem is létezik mert ezek az emberek nem tudnak rendesen társasági életet élni hanem inkább leül a gép elé és ott chatel stb.Holott lehetne találkozni is és ott is beszélgetni.Nekem van FB-m de nem csak ott beszélek az ismerőseimmel.Amúgy csak akkor megérthető ez a csak facebookon chatelünk hogyha mondjuk egy rokonod vagy egy barátod,ismerősöd távol lakik tőled de ti ennek ellenére tartani szeretnétek a kapcsolatot.Szóval nyugi attól még létezik valaki ha nincs facebookja.Ha meg valaki elítél ezért azt meg le kell tojni!
2013. febr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Próbálj meg elszakadni ettől a barom oldaltól. A Facebook arra jó, hogy távoli ismerőseiddel vedd fel a kapcsolatot.

Esetleg értelmezheted egy online Skype-nak is.

Persze ezt sem szabad túlzásba vinned. Lásd: Antifaces-Naoszt, vótá fenn fészbukon?

2013. febr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
49%
,,...és eszébe sem jut, hogy Kis Pista nem regisztrált erre a szutyok oldalra, ugyanakkor Kis Pista is egységnyi helyet foglal el a térből, sőt, időben is velünk párhuzamosan halad.''
2013. febr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én akkor töröltem magam onnan mikor a munkáltatóm azt mondta hogy felnézne az fb-mre szóval igazoljam vissza...
2013. febr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!