Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Küzdök az ellenszenves tanárom...

Küzdök az ellenszenves tanárommal! Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Az irodalom tanárom egy fiatal gyógyegér.Jó nem mondom hogy nem próbált tanítani,de eddig mindketten rendesen szenvedtünk egymás társaságában.Nyilván hogy tanár,végzi a dolgát azért van ott hogy tanítson stb...neki ez egy munka.

A jó tanár-diák viszonyhoz szerintem hozzátartozik kölcsönös törődés.Ez hiányzik.Az elején még próbáltam megszeretni,de mintha még őt se érdekelné az anyag.Tiszta savanyú,negatív a kisugárzása,mintha azon lenne hogy tönkretegyen.Mostanában már be sem megyek az óráira,megkértem hogy küldje el emailben az anyagot,erre (mintha direkt) egy nappal a dolgozat előtt küldte. Jó az én felelősségem bejárni az órákra,engem igazol ha link vagyok.

Ha nincs kész valami házim...mindketten elhallgatjuk,nem kéri,nem szid le,mogorván néz rám és elfogadjuk a szituációt.Rengeteget tudnék még regélni erről a kapcsolatról,de szükségtelen.


A kérdés: siklani a sötét bukásba,vagy lázadni és bizonyítani?



2013. febr. 8. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tök felesleges lázadozni egy tanár ellen. Azon is hülyeség fennakadni, hogy negatív a kisugárzása. Nálunk abból volt a kevés, akiből öröm és derű sugárzott. Ő is ember, ki tudja, milyen zűrökkel van tele a magánélete. Jó, ha tudod: ha megbuksz, azzal semmi mást nem fogsz bebizonyítani, csak hogy nem szeretsz tanulni, vagy hogy simán buta vagy. Ha tanulni akarsz, akkor magad miatt tanulj, ha lázadozni akarsz, akkor vállald a következményeit is.
2013. febr. 9. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Milyen iskolába jársz? (Általános,Közép,Egyetem)
2013. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első..igazad van magamért tanulok viszont szerintem egy tanár hozzáállása nagyon sokat számít.A többi tantárgyat a nehézségeivel együtt élvezem,mert még ha szigorú is a tanár,van személyisége és jól végzi a dolgát.


Második válaszolónak : Közép.

2013. febr. 10. 00:44
 4/4 anonim ***** válasza:

ne hagyd magad!!!

az én sulimban 1 tanár kivételével mind1ik jó fej, nagyon bírom őket. és nem csak azzal foglalkoznak h leadják az anyagot, hanem h jól is érezzük magunkat az órán.. :D

nekem az 1ik tanárom nagyon g.eci volt velem, folyton bA.szogatott, nem vette figyelembe a problémáimat(pl amikor megvolt nem engedett ki cserélni... "-.- ), amikor dolgozatot írtunk nem a bal felső sarokba írtam a nevem, ekkor összetépte a dolgozatomat és a "te mit képzelsz magadról" és ehhez hasonló beszólásokkal illetett. ez nekem nem tetszett, jeleztem az igazgatónak, és nem kell bejárnom az óráira.. de persze ez annak is köszönhető, hogy életvitel a tantárgy amit tanít :D és szerintem az nem olyan fontos( mit kell csinálni ha tűz van stb "-.- :D )

2013. febr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!