Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kezdjek ezzel a érzéssel?

Mit kezdjek ezzel a érzéssel?

Figyelt kérdés

féltékenység ,és irigység. de ez nem olyan hogy eldöntöm hogy nem érzek igy,egyszerűen jön ez az ézés, és agyonvág mindent.azért nincs kapcsolton mert úgy érzem nem lennék elég jó. puff bele élném magam,kiderülne hogy emberből vagyok ,és kiszeretne belőlem. vagy belém se szeretne. aztán az irigység, kínzó, és borzasztó érzése. de nem anyagi javakat irigyelek, hanem tulajdonságokat. pl harmonikus személyiség,kreativitás, önbizalom, leleményesség, függetlenség stb. mindig mindenki jobb nálam. ezért nem sportolok, ezért nem csinálok semmit szinte, ahol versenybe kerülhetek. a párválasztás is egy 'verseny' szóval kész vagyok. Volt egy ok ami miatt sajnos visszaestem pedig egy évig egész jó voltam,nem jött elé ez drasztikusan .aztán jött egy kapcsolat ahol éreztem hogy nem vagyok elfogadva és szeretve. na az betette a kaput. azóta senki. próbálok nyitni, de ha megint ugyanazt kell átélnem akkor végem van. akkor inkább ki se lépések a lakásból többet.


na szóval biztos másban is vannak ilyen érzések, ti hogy oldjátok meg? (ja és nem vagyok tini már:/)


2013. febr. 9. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Menj vele pszichológushoz.
2013. febr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaj-nálunk a fél falu ilyen mint te...-Próbálj meg a saját dolgaiddal foglalkozni,ne máson agyalj,hogy ki milyen.
2013. febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nagyon nagyon ismerős helyzet... Velem is sokáig ez volt, végül ráébredtem, hogy ez sehova sem vezet, és egy csődtömeg vagyok, úgyhogy inkább azokra a dolgokra koncentráltam, amiben jó vagyok, és amiket élvezettel csinálok, ill. sikereket érhetek el bennük. Te is tegyél így, először békélj meg önmagaddal, és "Szeresd önmagad, és mások is szeretni fognak"! Menni fog, kitartás!:)
2013. febr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell felismerned, hogy kudarckerülő személyiség vagy. Ez nem bűn, ez egy típus. Próbálj utánaolvasni, mindenkinek más stratégia jön be.
2013. febr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem akarsz csalodni.! Elsö ránézésre a irásaidból.! Kisebb lelki depresszió.! Megoldások.! Fontos hogy szabadnak érezd magad.! Ez segit, a renceres futás, eljárni emberek közé.! Zene hallgatás de nem érzelmi zenéket mert visza essel a depibe.! Aztán lassan kisebb bulikba eltölteni idöt mert oda sokan kapcsolatot menek keresni.! Jó mond vigyél barátot/barántöt aki leálitja a kellemetlen alakokat.!
2013. febr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!