Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek ezzel az érzéssel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel az érzéssel? (expasi)

Figyelt kérdés

Van egy volt barátom.Jó pár éve nem vagyunk együtt (kb. 5-6.)

Mégis,ha látom olyan érdekes érzés tör rám és elgondolkodom hogy mi lenne ha...

Tudom hogy semmi értelme nem volna,meg nem is akarom,mert az ő természete nem valami jó,de mégis...

Annak idején nagyon szerettem és a szakitást iszonyatosan megszenvedtem.Ö volt az elsö nekem minden téren.

Most nekem is van barátom és azota volt több is.A jelenlegi komoly. Nem vagyok már az exembe szerelmes,mégis érdekes mikor mással látom őt.

Ez már mindig igy lesz?


2011. szept. 27. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. talán pont azért kötődsz hozzá ennyire mert ő volt az első. De ha a jelenlegi komoly akkor csak rá koncentrálj és előbb utóbb elfejted az elsőt!:)
2011. szept. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mert ő volt az első, és soha nem fogod elfelejteni, és mindig ottlesznek az emlékek az elsőről :) az elsőt szerintem soha nem lehet elfelejteni.
2011. szept. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

sajna ugyanigy vok egy csajjal, pedig az meg csak 1 eve volt. pedig csak egy este volt, meg egy csok, de neha eszembe jut.


"Arra gondolunk legtöbbször, akit legjobban szeretnénk elfelejteni."-Móra Ferenc

2011. szept. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!