Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek ezzel az érzéssel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Walk With Me kérdése:

Mit kezdjek ezzel az érzéssel, lányok?

Figyelt kérdés

Úgy látom, hogy a korombeli lányok inkább az ilyen kigyúrt, "ki ha én nem" típusú srácok társaságát élvezik. (Nem általánosítás, de mondom, én így látom.) Ezek a fiúk nagyhangúak, hangosan káromkodnak az utcán, bunkók és úgy kezelik a lányokat, mintha valami rongybabák lennének. Értem én, hogy néha be lehet dobni egy kicsit gúnyos, csípősebb poént, de azért van egy határ...


Itt kapcsolódunk a kérdés címéhez: Egyszerűen a férfiasságomba vetett hitem elszáll mikor látom, hogy milyen aranyos, szép barátnőik vannak ezeknek a fiúknak.

Az a problémám, hogy én egyáltalán nem vagyok ilyen. Alapból csendesebb típus vagyok (elbeszélgetek én csak úgy, de nem szeretek hangoskodni, meg nem vagyok társaság közepe ), nem szeretem a sört, a foci meg a kocsik sem érdekelnek. Nem vagyok ronda, ugyanakkor nem vagyok kigyúrva és a divatot sem követem. A 178 (cipőben 180!) centimmel és 75 kilómmal olyan kis po:csnek érzem magam az ilyen "hústornyok" között.


Ha ez nem lenne elég, még elég külsőségesnek is tartom magam. Nem tudok szerelembe esni anélkül, hogy ne találjam az illető lányt szépnek, vonzónak. Persze van ez a közhely, hogy ha szerelmes az ember, akkor az a lány a legszebb számára, de szerintem bármi ilyen érzelmi töltet nélkül is szépnek kell látnunk eleinte a másikat. Erről volt egy kérdésem régebben, de nem linkelném most ide be. Tömören annyit, hogy egyáltalán nem az ilyen összemázolt, qrvásan öltözködő, viháncoló, platinaszőke cicababákat tartom szépnek, hanem a természetes (reggel is szép), szép arcú és egészséges alakú lányokat. Persze a belső is nagyon fontos, fontosabb mint a külső, de nálam az utóbbi is nagyon számít - sajnos. Az ilyen lányoknak meg (attól tartok) nem kellenék, mert ottvannak a 100x "dominánsabb" "alfahímesebb" meg nem tudom még milyen etológiai kifejezésekkel illethető, fentebb említett srácok.


Már nagyon hiányzik egy barátnő, és engem nem az érdekel, hogy más megnézze, vagy hogy megdughassam gyorsan hanem, hogy szeressük egymást és boldogok legyünk, de úgy érzem el vagyok veszve ebben a világban. (Vagy ebben a városban, nem tudom máshol mi megy).

Mit kezdjek ezzel?


20/F


2011. szept. 20. 15:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ugye nem képzeled hogy ezt a hosszú regényt végig fogom olvasni??Inkább írd le röviden az egészet előlről...
2011. szept. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Bírom h megy az álszentkedés a lányok részéről, meg írják mindig h "ez nem igaz, minden lány a kedves megértő pasira vágyik" + h "ez csak 1-2 lányra igaz". Az ilyen kérdésekhez pedig, ahol a kérdező szépen kifejti a tényleges helyzetet, nem jön egy komment se, és megy a nagy hallgatás...
2011. szept. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

ó drága van rengeteg ilyen lány. te is tudhatnád hátmár. ne keseregj ilyen részletesen. és mindenkinek más kell. lehet kinézetre csini a csaj, az egyiknek paraszt kell, a másiknak te. :) biztos azért a fent említett típusú pasis csajokat veszed észre, mert ők a kirívóak a drága társaságukkal..

mint kezdj a dologgal? semmit. vagy összefutsz egy ilyen lánnyal aki neked kell, vagy nem. csövi. bízz magadban, jó vagy úgy ahogy vagy, így szeressenek vagy sehogy. ha ezt látják a csajok és nem egy szerencsétlenséget, az a lényeg. szerintem.

amúgy meg ha izmosodsz kicsit, még nem leszel taj paraszt, de a sportos alkat biztos bejön nekünk..

egy lány.

2011. szept. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Biciklizem meg futok, szóval nem vagyok annyira erőtlen.
2011. szept. 20. 15:35
 5/19 anonim ***** válasza:
ah mind a kettő aerob mozgás... Izmosodni nem nagyon fogsz tőlük, max leszálkásodni... Bár sok lánynak bejön a lányos futó alkat... Ha vastagodni akarsz, kondizz...
2011. szept. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nézd,be kell látnod,hogy nem egy idilli,szép világban élünk.Mindenki olyan párt keres,aki az igényeinek megfelelő.Nézzük ezt a lányokra kivetítve:olyan pasi kell nekem,aki kiáll értem és megvéd,ha az utcán belém kötnek,érezzem magamat biztonságban,legyen humoros,legyen önbizalma stb stb..ha belegondolsz,a mai világban csak ezekkel felvértezve lehet érvényesülni.Összefoglalva tehát megállapíthatjuk,hogy hiányban szenvedsz,hiszen a csajok körében nem tudsz érvényesülni.Ez persze röviden,sarkítva,fekete-fehéren én így látom.Azzal,hogy agyalsz,megfigyelsz,csendben vagy stb-nem sugárzol semmit.22/F
2011. szept. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyunk egy korosztály, mert én 30 felé megyek már, de azt sem tudom, hogy milyenek ezek a csávók akiket leírsz. Ezeket nem ismerem.

Nekem sajnos dög ronda pasik udvaroltak, alacsony 165 cm körüliek, ronda fej, ronda test és kutyának sem kellettek, de bezzeg nálam bepróbálkoztak:S

Pedig nálam sokkal csúnyább nőknek vannak jó pasijaik.


Kérdésedre válaszoljak: ha nem vagy csúnya és nagyon gnómul alacsony ugyanolyan esélyed van szép és kedves lányra, mint a leírtaknak.


Én utálom a hústornyokat, mert félek tartok tőlük, a 167 centimmel és 52 kilómmal pont megfelelnél, ha most 20 lennék :D

Szerintem önbizalomhiányod van!

29N

2011. szept. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

ja, hogy kiegészítsem: én elégedett lennék egy 178cm és 75 kg-os pasival, tökéletes a magasságod és a súlyod is ehhez.

Ha nem akarsz topmodell barátnőt, 170 centiig mindenféle lány illik hozzád, nem kell ehhez hústoronynak lenni.


Egy hústoronyhoz egy 180 centis 80 kilós nő illik, már bocs.

2011. szept. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Öcsém, 100%-ban ugyan ez a helyzet velem is :S.


19/F

2011. szept. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Kondizni nem akarok, mert nem az én stílusom. Inkább a szabad levegőn mozgok. Régebben úsztam is, de már abbahagytam. Nem is akarok nagyon izmos lenni, inkább az állóképességemre "gyúrok". :)


És szerintem igen is meg tudnám védeni a barátnőm, ha belénk kötnének az utcán, szóval ez elég hülye indok.

2011. szept. 20. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!