Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Optimisták! Titeket mennyire...

Optimisták! Titeket mennyire zavar egy pesszimista ember kisugárzása/jelenléte? Pesszimisták! Titeket mennyire zavar egy optimista kisugárzása/jelenléte?

Figyelt kérdés

2013. febr. 9. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én rendületlenül optimista vagyok, a barátom legalább ennyire pesszimista. Két véglet, és bár néha kikészítjük egymást, együtt könnyebben megtaláljuk az arany középutat :)
2013. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Oly annyira, hogy emiatt képtelen voltam elhagyni a barátomat, mert már nem bírtam a pesszimizmusát tovább!
2013. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
nem mondom magam optimistának, de engem zavar, ha valaki nagyon negatív és folyton panaszkodik
2013. febr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Engem is zavar a jelenlétük, kerülöm a negatív embereket, ahogy csak lehetséges.
2013. febr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagyok 100%ig optimista, de nem is érdekel a pesszimizmus, sem a pesszimista ember. mindenki úgy éli az életét ahogy szeretné.
2013. febr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Na, akkor megjeleníteném a pesszimisták szemszögét: engem az kerget egyenesen a sírba, mikor valaki a legviharfelhősebb eget is verőfényes mosollyal fogadja, reményt szajkóz a nyilvánvaló reménytelenség közepette, nem ismeri el, ha valami javíthatatlan, dobálózik alaptalan közhelyekkel, üres bölcselkedést ad tanács helyett és áltatja magát széppel meg jóval, mert óvja a lelkét az igazsággal való szembenézéstől. Nagyjából így látom őket és alig várom, hogy lepontozzanak.
2013. márc. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 5. 18:15
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
A 6osnak ment a felfelé mutató újj, mintha az én szavaimat idézted volna ! :D
2013. márc. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem mondanám magam pesszimistának, de okádnom kell azoktól akik rózsaszín szemüvegen át vizslatják a világot, és a fejükben akkor is hét ágra süt a nap, amikor a "legnagyobb vihar tombol".
2013. jún. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
a lepontozóktól kérdezném, hogy ők mégis honnan tudják, hogy engem mi zavar és mi nem?!
2013. jún. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!