Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Adj leírást rólam! Szép vagyok?

Adj leírást rólam! Szép vagyok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2013. febr. 9. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy csúnya! De szépnek sem mondanálak! Átlagos vagy!
2013. febr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. febr. 9. 20:38
 3/7 szántóvető ***** válasza:
valahol félúton vagy az átlagos és a meseszép között.
2013. febr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én is inkább átlagosnak mondanálak :) de mindenkinek más tetszik. mármint biztos sok fiú gondolja, hogy nagyon szép vagy. magam alatt vágom a fát, bocsi :D nem sértésnek szántam és ne úgy értsd. pozitívnak értelmezd. :) (remélem érthető voltam :D)

20/L

2013. febr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kovpet ***** válasza:
Szerintem kifejezetten aranyos arcod van.
2013. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Számomra aranyosnak tűnsz. A képek alapján azt mondanám, hogy kissé félénk vagy, nem túl magabiztos. Valószínűleg kedves vagy és jóindulatú, olyan akihez lehet fordulni, ha valami problémám van. Összességében véve megnyugtató arcod van, azt sugározza, hogy "minden rendben lesz".


Tetszik a hosszú hajad. Tetszik a szemüveged, szerintem jól illik az arcszerkezetedhez. Az orrod szerintem egy picikét nagyobb a kelleténél, de ez csak az én véleményem.


Végeredményként azt mondom: Igen, szép vagy. Az eddig rólad kapott információim alapján örülnék, ha a barátnőm vagy barátom lennél, sőt már valószínűleg akkor jobban érezném magam, ha csak meglátnálak az utcán és rám mosolyognál.

2013. febr. 10. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fiatalka vagy talán 13-14 éves?:) Ha esetleg nem tetszenél magadnak akkor várj még pár évet. SZerintem most átlagos vagy.
2013. febr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!