Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok a tanárom...

Bratilla kérdése:

Miért nem tudok a tanárom szemébe nézni, és mit gondolhat ő ezért rólam?

Figyelt kérdés
Mindig lesütöm a szemem, vagy félrenézek, mikor összeakad a pillantásunk. Ez miért van? Ezt ő bunkóságnak tarthatja a részemről? Vagy az, hogy tetszik nekem? (Fiatal férfi tanár, én lány vagyok.)
2013. jan. 20. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Tetszik neked?
2013. jan. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jártam már így én is, még általánosban. Majdnem az apám lehetett volna a tanár, de volt benne valami, amiért legszivesebben mindig bámultam volna. Nem voltam szerelmes, csak érdekelt valamilyen szinten. Nade a szemébe nézni sose tudtam, mindig zavarba jöttem. De most gimis vagyok, és van pár cuki fiatal tanárom. Rájöttem, hogy nem kell zavarba jönni, sőt. Mostanában csak azért is bámulom őket, hogy inkább ők jöjjenek zavarba helyettem. Elég vicces, mikor sikerül. :D
2013. ápr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!