Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális vagyok? Miért érzem...

Normális vagyok? Miért érzem ezt? És miért érdekel ennyire hogy mit gondolnak rólam mások?

Figyelt kérdés

Konkrétan még senki nem mondta a szemembe hogy utál,meg nem is nagyon hallottam vissza senkitől sem ilyet,de valahogy mindig így érzem,és ez olyan rossz:S


A másik..


Most vagyok 9.-es,nem igazán tudtam még beilleszkedni az osztályba,mindenki szinte mindenkivel tök jóba van,csak én nem.:( Valahogy nem tudok önmagam lenni,és mindenki tök komolynak gondol,de valójában egyáltalán nem vagyok az,rengeteget hülyéskedünk a barátnőimmel,de velük valahogy nem merek olyanokat megcsinálni,mert félek hogy hülyének néznének..:S

De ez meg olyan rossz,hogy van 1 barátnőm össz-vissz az osztályba,akit már régóta ismerek,a többivel meg pár szót váltok néha-néha,de ennyi. Senki nem kíváncsi rám,mert mindenki unalmasnak,és csendeskének tart:(


Hogyan tudnék felszabadulni az osztályban,hogy tudnék önmagam lenni? Légyszi segítsetek!:(

15L


2012. okt. 29. 12:05
 1/3 ciccda válasza:
100%
Szard le, hogy ki mit gondol rólad, meg, hogy utál vagy szeret. Csak azzal foglalkozz, hogy önmagad legyél és ne érdekeljen olyanok véleménye, akiké nem is számít.
2012. okt. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legyél kezdeményező, mondjuk a fiúkkal kezdetben, ők szeretik, ha középpontban lehetnek (nem mindenki). Úgy tűnik most neked kell megmutatni, hogy laza is tudsz lenni. El kell fogadni a többieket is.
2012. okt. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy az, hogy nem szabad foglalkozni másokkal, és ha ok nélkül utálnak (vagy úgy érzed) akkor csak irigyek! Nem szabad emiatt rosszul érezned magad!

Velem is volt úgy, hogy új közösségben csendesnek, és esetlennek véltek, mert nem beszéltem annyit, közben telibe nem voltam olyan! :D És azt is tudom, hogy ezt nem lehet egyik napról a másikra leküzdeni, mert hogy "á, most igenis beszédes leszek". Lehet az is, hogy az osztályodban a lányok egyszerűen csak mások, mint te. Azt tudom ajánlani, hogy próbálj velük többet beszélgetni, és igen, erőltesd! Keress közös témákat!!

Egyszerre senki nem fog a nyakadba ugrani, de az is elég, ha kedves, vagy szimplán vicces vagy, és keresni fogják a társaságodat!

A másik, hogy ha ott van a legjobb barátnőd, akkor ha ő jóba van másokkal, akkor bemutathatna téged.

És a pár szó beszélgetést ne érd be csak párral, hanem legyen több szó! Kérdezz vissza, érdeklődj! :)

2012. okt. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!