Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért gondolják, hogy Japánt...

Miért gondolják, hogy Japánt elmebeteg állatok lakják?

Figyelt kérdés
Szerintem ez nem így van, a környezetem szerint azonban ez abszolút igaz. Akárhányszor megemlítem, hogy bírom Japánt, a nyelvet, a kultúrát, folyton vállat vonnak, hogy "ugyan már, Japánt csak elmebetgek lakják". Állítólag a japánok agresszívak, de azért ekkora ellenszenvet hogy tudnak kiváltani valakiből...?

2013. febr. 12. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert nem tudnak róla semmit.
2013. febr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát azért szerintem náluk több beteg dolog van mint más helyeken. Ez persze nem jelenti azt, hogy mindegyik rossz és elmebeteg! Én is kedvelem a kultúrát. De pl a szexuális dolgokban elég fura durvaságok vannak, amiknek sok részét ott találták ki...
2013. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!