Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félek nemet mondani az emberek...

Félek nemet mondani az embereknek. Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm mindig bunkóskodik velem.. mivel én nagyon elnéző vagyok és nem tudok haragudni rá, ezt ki szokta használni és mindig meggondolatlanul vágja a fejemhez a szavakat (Pl ilyenekre gondolok.: Van egy fiú aki egy "sztár" és még életébe nem találkozott vele meg nem is tud a létezéséről a fiú, de tetszik a bnömnek. És mostanába mindig azzal jön hogy hiányzik neki.. és megmondtam neki hogy elegem van abból h mindig csak a fiú a lényeg én meg le vagyok szarva.. és mondtam hogy abból is elegem van hogy őt részesíti előnyben KÖZBEN MÉG CSAK NEM IS ISMERI. Én meg kiteszem a belem érte mindent csinálok rendezkedem és azzal hálálja meg hogy azt mondja: "Nem kértem hogy tedd ki a beled értem" meg hogy "a fiú xy nincs előtted.. egyenlőek vagytok" Hát... kösz..) És ha tovább ezt csinálja mondani akarom neki hogy állj.. le vagy szarva meg ilyesmik és egy kicsit leszarni őt is mint ő engem.. (pl.: Letiltani fb-ről hogy ne tudjon írni meg ilyenek) de nem bírom mert tudom hogy elvan nélkülem és nem hiányoznék neki.. én ettől félek. Egyszer karamboloztunk és egész nap nem voltam fent mikor megbeszéltük.. ő nem is érdeklődött utánam. Én is ilyen akarok lenni. De nem tudok mit tenni. Nem bírok mert szeretem.
2013. febr. 13. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Én velem is hasonló helyzet volt,csakhogy az én 'barátnőm' olyan szinten is kihasznál(t) még mai napig is,hogy ha nincs kivel kimennie vagy épp nincs ki bentmaradjon vele,esetleg buszre kellene neki pénz,vagy haza kell vinni,akkor jaaj,így hiányoztál,úgy hiányoztál stb.Amúgy meg nem is érdeklem,igaz hogy olyan dolgokat vágtam a fejéhez hogy meggondolatlan és felelőtlen meg minden,de ez az igazság...de tudod ilyen emberekkel az a megoldás hogy megmondod nekik az őszintét.Én is szerettem őt,de amilyen gusztustalan dolgokat velem tett azok után hogy számtalanszor megbocsátottam neki,már nem tudom szeretni,sőt,ember számba venni sem...Próbáld megbeszélni vele,de ha nem változik egy-két hét után a helyzet,sajnos a legrosszabb megoldáshoz kell folyamodnod.

16/l

2013. febr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!