Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Házi legyeket gyűjtögetek egy...

Házi legyeket gyűjtögetek egy 300 literes akváriumba . Most még csak 10 et gyűjtöttem össze ( jobb időkben elő jöttek ) mivel etessem őket?

Figyelt kérdés
nem szeretném , hogy elpusztulnának , el is neveztem már őket nagyon szeretem őket ... ja és kérdésem ,hogy hogyan szaporodnak ? egyenlőre 1 fél kilós viszonylag friss kenyeret tettem be nekik
2013. febr. 14. 16:06
 1/7 anonim válasza:
Tápláléka elsősorban rothadó hús, gyümölcs és állati ürülék. A nőstény légy már 3 napos korában képes petéket rakni. A nőstény legfeljebb 9000 petét tud lerakni, 120-150 petét tartalmazó csomókban. A petecsomókat olyan rothadó anyagokba rakja, amelyek a lárva számára táplálékul szolgálnak.
2013. febr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tetris ***** válasza:
Rottyants bele az akváriumba! Lesz ott hamarosan annyi utód, hogy ....
2013. febr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen ! igen gondoltam hogy székletre mennek , ezért majd bele fogom tenni az enyémet , csak a szagot hogy tudnám eltávolítani meg mindig friss legyen?
2013. febr. 14. 17:17
 4/7 anonim válasza:
Erre működik az old spice dangerzone! Valamint ha almaecettel meglocsolod az is segíthet! #1 voltam.
2013. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van állatod aminek kell, vagy te fogod megenni?

Vagy egy szivatáshoz kell, vagy csak retardált vagy? :D

Egyszer azok elszabadulnak a lakásban..az vicces lesz.

2013. febr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
dehogy enném meg ! retardált az meg te vagy ! ha sok lesz , és elszabadul a lakásba a kaszás pókok elfogják szegényeket kapni mert tele vannak a hát kaszáspókal pókhálóval ... most találtam egy döglött egeret a pajtában betehetem azt nekik ?
2013. febr. 14. 20:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Tehát előző hobbid a kaszáspók szaporítás volt? :D


A döglött egér is jó, de nagyon undorító lesz, és büdös.

2013. febr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!