Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél a helyemben? (egy...

Mit tennél a helyemben? (egy osztálytársam elhívott partyzni folyt)

Figyelt kérdés

mert szeretne csinálni egy partis videót, amit én készítenék el, ki is lenne írva a nevem(mondhatni reklám videó), nem gagyin, hanem komolyul meg is csinálnám(már van a videókészítés terén sok tapasztalatom) , de az a gond, hogy már elkezdtük csinálni a fele meg is van, mire közli velem, hogy a másik felét a partyzás közbeni felvételek adnák meg a sztory is a party helyszínén lenne befejezve..


csak hogy nekem baromira nincs kedvem partyzni mostanában, ráadásul senki olyan nem lesz akivel annyira jó lenne, de most mit mondjak neki, meg már én is beleéltem magam, mert egész komoly lenne a videó, de elmenni és végigpartyzni egy egész estét reggelig baromira nincs kedvem, 20 km re van a házunktól a hely


megbántani meg nem akarom, de elmenni meg végképp, mivel nem vonz egyáltalán, cska a videó miatt meg nem akarok végigunni egy estét


hogy miért mentem bele? nem azért, hogy csicskáztasson, hanem egyszerűen imádok videókat csinálni, de ez most eléggé lelombozott

19f



2013. febr. 14. 18:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy bulit is ugyanúgy levideózhatsz, mint bármi mást. Lehetsz te a party videós aki faarccal felvesz mindent és kész vagy akár még jól is érezheted magad közben.
2013. febr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!