Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet ezért ilyenek velem?

Lehet ezért ilyenek velem?

Figyelt kérdés
Mindig igyekszem mindent tökéletesen csinálni, igyekszem azt mondani ami a másik szemében a legjobb színben tüntet fel. Soha senkinek nem beszéltem semmilyen problémámról. Sok ismerősöm van, mindenkivel jóban vagyok, de senkit sem ismerek jobban, senki sem hív sehova. Lehet, hogy ez azért van mert azt gondolják, hogy ők csak a haverjaim és biztos a közeli barátaimmal úgyis jól elvagyok mint ők a sajátjaikkal, csak nekem nincsenek...
2013. febr. 15. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
az emberek nem szeretik azokat akik mindenkinek megakarnak felelni,legyél lazább,enged el magad,ne görcsölj azon hogy mindenkinek megfelelj,egy ideig én is ezt csináltam de rájöttem hogy nincs erre szükségem,most vannak akik nem szeretnek,de nekem lettek a világon a legjobb barátaim és sokkal boldogabb vagyok amióta csak magamnak akarok megfelelni
2013. febr. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem görcsölök, laza vagyok, szerintem szeretnek is az emberek. Sokan kitörő örömmel köszönnek és csak kevesen vannak akik nem mosolyogva, hanem faarccal oda vetnek egy helót. Az meg gondolom egyértelmű, hogy mindenkivel olyan dolgokról beszélek ami érdekli őt.
2013. febr. 15. 23:35
 3/6 anonim ***** válasza:

"Sokan kitörő örömmel köszönnek és csak kevesen vannak akik nem mosolyogva, hanem faarccal oda vetnek egy helót"

Nem korulotted forog a vileg, ugyhogy probald athelyezni a perspektivad - lehet, hogy rossz napja van a kedvetlen hellosnak, vagy csak meg nem ismer elegge es azokkal nem jopofizik.

egyebkent en sem szeretem azokat akik mindenkinek meg akarnak felelni es nem panaszkodnak. nem emberi, nem vallalja magat, nem oszinte. panaszkodni (kis mertekben) igenis jo dolog, meg tudod a masik bajat, felelmet, tehat megismered a masikat, a masiknak a sebezheto pontjait, ami nem mast jelent, mint hogy a bizalmaba avatott. szerintem te most olyan lehetsz masoknak mint egy robot. probald meg lebontani a falat magad korul, probald meg kifejezni magad a sajat jelrendszereiddel, es kozelebb fognak kerulni hozzad az emberek. Good luck!

2013. febr. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A leírtakból arra következtetek, hogy hozzám vagy hasonló, ami pedig azt jelenti, hogy távolságtartó vagy az emberekkel, nem szándékozol velük bensőségesebb kapcsolatot kialakítani – ami lehet ezer okból, például önálló akarsz lenni, félsz a csalódástól, félsz az elárulástól stb.


A probléma ott kezdődik, hogy ennek ellenére te talán többre vágysz. Szeretnél bensőségesebb kapcsolatokat, de nem érzed magad képesnek arra, vagy nem is tudod, hogyan kéne, közelebb kerülni másokhoz. Egyszerűen idegen tőled az a szoros barátság, ami betöltené benned azt az űrt.


Mint mondtam, magam is ebben az ellentmondásban vagyok, tehát megoldási forgatókönyvet nem tudok adni, de engem is kedvelnek nagyon, mint ahogy te is írtad, tehát vannak emberek, akikre, ha képes vagy, rábízhatod magad, illetve valószínűleg ők is így éreznek irántad.


Az első lépés talán az lehetne, hogy észrevedd, mikor akarnak téged bevonni bármibe is (bár ha hosszabb ideje ismered őket, már lehet, hogy ez ritkábban fordul elő), és akkor ne ellenkezz. Vegyél részt velük akár beszélgetésben, akár egy délutáni kávéházi/kocsmai programban vagy másban, ha van hozzá kedved. Így jobban megismered őket és ők is téged, és még jobban differenciálódik, kikkel tudsz igazán összhangban lenni – akikből majd lesznek az úgynevezett közeli barátaid.

2013. febr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ne nyald masok feneket, mar bocsanat a kifelyezesert. Eld a sajat eleted, legy onzo, magaddal torodj, azzal ami neked jo. Ne vard, hogy ez meg az, elhivjon valahova, hivd te oket, vagy ha inkabb maganyos farkas tipus vagy, menj egyedul. Am 1-2 barat akivel megoszthatsz ezt azt, olya mindig kell:) Nezd csak meg, hogyha elengeded magad, kiadod magadbol mindazt ami benned van, sokkal jobban fognak birni , bizonyos emberek, masok meg nem ...es kit erdekel? Akinek nem teszel ne nezzen:D Nincs egy olyan ember sem aki mindenkinek megfelel. Inkabb legy egy olyan ember akit paran azert nem birnak mert magat adja es elvezi, mint egy olyan aki mindenkinek probal megfelelni es epp ezert nem birjak ;) Visszakommentalast nem kerek! Csak gondolkozz el:)
2013. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám mindig azt mondhja, hogy úgy csináljam ahogy nekem jó, ert mások is úgy csinálják. Hm, fogadd meg.
2013. febr. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!