Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj ha én nem vagyok kurv@?...

Baj ha én nem vagyok kurv@? Ezért viselkedett így velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Napok óta rossz a kedvem, és nem tudom a megoldást. Az osztályomba év elején jött egy fiú, és azóta nyomul rá mindenki. Ezért egyre inkább kurväsabban viselkednek a lányok. Én alapjában véve csendes csaj vagyok, sosem tenném ki a mellem a fiúknak. E mellé a fiú mellé ültettek engem, mert én segítek neki a tanulásban. Tök jól elszórakozunk az órákon, és mindent megbeszélünk. Azt mondta, utálja azokat akik nyomulnak rá, és megkért, hogy üljek közel hozzá a buszon. Mindent megtettem, mégis levegőnek nézett, és nagyon rosszul esett. Az osztálykiránduláson nem igazán törődött velem, inkább azokkal, akiket korábban utált. Ennek az az oka, hogy nem vagyok kirívó? A fél kirándulásomat végigsírtam, mert annyira összezavarodtam, hogy már sok volt. Hiányzik a társasága, nem értem mi történt. Van valami ötlet?
2009. máj. 28. 23:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Még mindig mellette ülök, de szótlanul telt a mai nap. Segítettem neki kicsit, de még azt se mondta, hogy köszönöm :( Máskor olyan sokat viccelődött...
2009. máj. 28. 23:18
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

igy voltam énis

a srác mellett ültem mondta hogy jajj igy zavarnak ugy zavarnak én vagyok a jófej aztán mégis a nyalós k.cs.g.knek nyalt

undoritó

szerintemélvezi ha midnenki ráhajt

2009. máj. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az osztálykiránduláson minden csaj rajta lógott, és mivel utálja ezt, én csak beszélni próbáltam vele, de nem igazán figyelt. Mindenki bevonult a fiúk szobájába, én nem voltam ott, mert gondolkoztam, és észre se vette, hogy nem vagyok ott.
2009. máj. 28. 23:21
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem te vagy a normális, és feletsd el az ilyen egoista f@szokat...

Sokkal értelmesebbet, normálisabbat érdemelsz :)

2009. máj. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Jajjj te kis naív porcelánbaba(ezt most nem irónikusan írtam,hanem teljesen poz értelemben)


Ezeket a srácokat hívják úgy,hogy,hát én úgy hívtam őket,hogy Fix

Nem kell sírni miatta,viselkedj vele úgy ahogy eddig,ne flegmázz,ne légy ribi,csak add önmagad.Nekem is volt ilyen esetem,nem szerettem ribi lenni egy időben,csak srác barátokat akartam(ez még áltban volt)...a vége az lett,hogy ők nem lettek a barátaim mégha mellettem is ültek mégha tök rendes is voltam velük.Hagyd őt nem ér meg egy fityinget sem,te menj és barátkozz másokkal,ő meg csak legyen a padtársad:)

2009. máj. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
ez a fiu egy köcs.ög ne foglalkozz vele, csinálj ugy mintha nem is érdekelne téged a dolog
2009. máj. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyé kurv@!
2009. máj. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

A pasik ilyenek a való életben is.

Emiatt a nők sokszor nem értik, hogy mit is kellene tenni, hogyan kell viselkedni.

Vegyük csak azt, hogy a pasik azért általában buknak a nagymellű, szőke csinos nőkre. Tegyük fel, hogy ezek szexmániás, könnyűvérű nők, akkről most szó van. Vajon akarnak-e velük szexelni a pasik? Igen, a legtöbbjük igen. DE! Akarnak-e tőlük többet is? Szerelmesek lesznek-e az ilyen nőkbe a férfiak? Nem. Ez ilyen egyszerű. Ezért szerintem is maradj csak nyugodtan olyan, amilyen vagy. Akkor megtalálod majd a párod. Ővele meg ne foglalkozz.

2009. máj. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát... köszi :) kicsit jobb kedvem lett, de továbbra sem értem a srácot. Az egyik csaj aki órán előttem ül, egész órán a kezét fogja -.- Ő meg utálja már húzza el. Persze a kiránduláson mindenki sírt, és mindenkit vigasztaltak, de én nem mutattam, hogy sírtam, bár azt megtettem, hogy végigmentem a folyosón, hogy végre észrevegye, hogy nem oké minden... Hát. Csak odaköszönt. Mindig nézem, hogy milyen jól elszórakoznak. Született néhány kép ahol a srácot körbeülik a lányok... hát én ezt doha nem tenném... Egész nap rajta lógni :S Az egyik válaszoló írta, hogy fiú barátokat akart. Én is inkább odahúzok, mert ők sokkal normálisabbak mint a lányok. Tisztelet a kivételnek.
2009. máj. 29. 11:10
 10/12 A kérdező kommentje:
De az igaz, hogyha egyedül van, akkor normálisabb, mert volt egy csapatverseny ahol megint mellettem ült, és akkor igyekezett olyan lenni mint a suliban, de ott is csak azokat a lányokat szidta...
2009. máj. 29. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!