Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Másnak fiúnak is szörnyű...

Másnak fiúnak is szörnyű érzés naponta megélni, hogy sok-sok szép lányt lát, de egyikhez sem érhet hozzá, mert ronda és úgyis csak elutsítanák a lányok?

Figyelt kérdés
Utálom magamat, mert sosem fogok egy lánynak sem megfelelni, elcseszett genetikai hulladék vagyok, csak a vágyaimat tudnám már kiölni, ne vágynék szeretetre, szerelemre, normális párkapcsoaltra, utálom, hogy a külsőm miatt örök szenvedésre vagyok ítélve, míg, aki helyesnek született meg az boldog életet élhet.
2013. febr. 16. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

volt ilyen, de elmult


neked is el fog mulni

2013. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jaj, Miki, ne csináld már! Ezt már megbeszéltük.
2013. febr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Miért kell ezt a kérdést 10 percenként feltenni?


Talán nem hisztizni kéne, hanem próbálkozni!

2013. febr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, mindez amit leírtál, ahogy érzed magad kiül a fejedre. Amikor ránézel egy hiper szuper jó csajra, az mit lát? Egy depressziós ábrázatú, életunt, magát semmire nem tartó fiút. Feltételezem süt a megnyilvánulásaidból is mindez. Na már most ki akar olyannal randizni, végig hallgatni, hogy ő semmire nem jó és senkinek nem kellett eddig? Szerintem senki. Amikor ilyen negatív voltam mint most te, mindenki elkerült jó messzire, mindenki, nem csak a pasik, azok is akikkel barátkoztam volna. No ha akarsz magad mellé valakit, akkor sürgősen lásd másként a dolgokat. Ha te sem szereted magad, más mit szeressen benned?
2013. febr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

4.


"Ha te sem szereted magad, más mit szeressen benned?"


Ez egy ócska közhely, te meg kritikátlanul ismétled.


Én már szerettem olyan nőt, aki kifejezetten utálta saját magát, szóval a szerethetőségnek semmi köze ahhoz, hogy a szeretet alanya mit gondol saját magáról.


Szóval ne próbálj bűntudatot kelteni a kérdezőben, mert átlátszó a módszered.

2013. febr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Voltam én mosolygós, életvidám srác is régebben, de aztán, amikor már nem is tudom hanyadik lány utasított el vagy rondázott le, akinél bepróbálkoztam, valami történt, valami elhalt bennem, egyre több fájdalom és keserűség, félelem töltötte el a lelkem és már semmi önbizalmam sincs, nem is próbálkoztam jó párhónapja egy lánynál sem személyesen csak neten, de ott is lerondáznak meg lekoptatnak csak...
2013. febr. 16. 16:56
 7/13 anonim ***** válasza:

Jaj Istenem, és pont én is ezt tettem egy fiúval...hozzájárulok a depressziósságához :S


Nem akarlak bíztatni. Ha nem nézel ki jól, fogj ki magadnak kevésbé jó csajokat, ne mindig a fullosokat.

2013. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jaj hagyjátok már abba ezt a ronda vagyok dolgot, így persze, hogy senki nem fog veled foglalkozni, látják, hogy utálod magad!
2013. febr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én fordítva vagyok. Sok szép lányt látok, és pont. Egyikben sincs semmi plusz amiért érdemes lenne leszólítani.
2013. febr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De gonosz vagy! :)
2013. febr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!