Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mennyire jönnénk...

Szerintetek mennyire jönnénk ki egymással?

Figyelt kérdés
nagyon csendes, zárkózott lány vagyok. nem igazán tudok kapcsolatokt kialakítani. de egyik ismerősöm mondta hogy egy hozzámhasonló fiút ismer aki szintén nagyon zárkózott mint én és ahogy mesélt róla. a tulajdonságairól teljesen magamra ismertem. már már megőrülök annyira megszeretném ismerni.:)szerintetek egymás előtt megtudnánk nyílni?
2013. febr. 16. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg :)
2013. febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem biztos,és ha tényleg ennyire zárkózottak vagytok nem tudnátok rendesen beszélgetni,nem tudnátok rendes kapcsolatot kialakítani
2013. febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy próbát bőven megér..
2013. febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...Ha két zárkózott ember találkozik akkor lehet hogy a síri csenden kívül nem fog történni semmi.Viszont a zárkózott ember megnyílhat egy olyan embernek aki ilyen ismerkedős fajta...Ellentétek vonzzák egymást állítólag
2013. febr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!