Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rossz hirem lett, tudok ujra...

Rossz hirem lett, tudok ujra a régi lenni?

Figyelt kérdés
Régen csendes, szerény, szép és okos lány voltam, kedves és nem tekeregtem, ritkán, kb 2 és fél éve megismertem egy fiut, szerelmi csalodas lett, feszt kibekultunk, es en lezultem mellette vagy vele. Egy év után vége ért, és azután időközönként megrészegedtem nyilvánosan is, valahogy mindig fiú ügyek, elvégeztem az egyetemet, remekül sikerült, jó állásom van, most is portolok, ezeregy jo dolgot sorolhatnék, de ez a züllödtségem már kezd pletyka szerű lenni a kis városunkban, tegnap voltam bálban, egy pohar bort ittam meg, amitől jó kdvem lett csak, és valaki visszamondta, h neki rolam azt mondták, hogy szeretk inni és könnyed vagyok, bizonyára mikor ittas voltam akkor gátlástalanabb is.... régen meg olyan erkölcsös voltam. Nem mindenki tudja ezt, de most már úgy érzem meg kellene változnom, valahol meg kellene kapnom a közép utat, hogy azért szórakozzak is, de helyesen. Hogy ujra értékes ember legyek..... 24 éves lány vagyok
2013. febr. 17. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez egy komcsi örökségünk, nem tudsz vele mit kezdeni. Esetleg költözz másik városba. Ettől amúgy még nem vagy értéktelenebb ember.
2013. febr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magadon akarsz valtoztatni, vagy azt szeretned, hogy a kornyezetedben elok lassanak mashogy?
2013. febr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!