Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha te választhattad volna...

Ha te választhattad volna meg, hogy hol születsz meg és mikor, akkor hol és mikor születtél volna?

Figyelt kérdés
Kérek indokot is, hogy miért azt az időt és helyet választottad volna.
2013. febr. 18. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ú,talán 60-70-es évek között New York,California,vagy valami népszerűbb helyen az Egyesült Államokban,mert nagyon ikonikusnak tartom a 80as 90es éveket,és ha 60-70 között születek akkor elég nagy lettem volna hogy értékeljem a 80as 90es évek zenéit és divatját.Járhattam volna menő koncertekre :(.Továbbá érdekes lett volna megélni a tipikus Amerikai álmot,egy tipikus családdal,házzal.
2013. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az idővel nincsen problémám viszont szívesen lennék New Yorki :D
2013. febr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Én USA-ban valahol pl Seattle. Kb 1950 körül születtem volna.


Miért?

Mert akkor Bill Gates előtt összedobtam volna egy jó kis op rendszert, és milliárdos lennék. :D

2013. febr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

Szia!


Most nyilván jön a lepontozásom, de leírom.


Te választottad meg, hogy hova szüless és azt is, hogy mikor, bizonyos kereteken belül.


Indok: A lelked fejlődése érdekében.


Üdv

2013. febr. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jó ez így.


4-es, én is így gondolom, tőlem ment egy zöld.

2013. febr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ugyanebben az időben valami angol nyelvterületen, ahol nincs túl meleg. Azért mert: szeretem a modern technikákat és a relatív szabadságot ami régen nem volt főleg egy nőnek, én meg vagyok elégedve a mai világgal! Persze semmi sem tökéletes. Imádom az angolt és az angol kultúrát és a fejlettségüket. A hideg pedig azért kell, mert utálom a meleg nyarakat, borzalmasak. De túl hideg se legyen, a legjobb az egyensúly, 4 évszak, ésszerű kereteken belül (nem 50 fok nyáron...).
2013. febr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

4: Ugyan nem teljesen értettem amit írtál, meg hogy ez milyen filozófia (mondjuk érdekelne), de kaptál egy zöldet tőlem is, akárcsak a fentebbi kollégától.

2013. febr. 19. 16:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 50 környékén az USÁ-ban, hogy éppen betöltsem a 18-at, mikor kezdődik woodstock :)
2013. febr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1970, New York

- Angol nyelvterület.

- Hamisítatlan 80'-90'-es évek beli rock zenék, divat. Fantasztikus :)

-Illetve maga az a világ is jobban tetszik, ami akkor volt. Legalábbis amit hallottam, láttam.

2013. febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha választhattam volna, akkor nem születek meg.
2013. febr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!