Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnám jó szaftosan...

Hogy tudnám jó szaftosan megbosszulni hogy mindig béntanak a többi 14 évesek?

Figyelt kérdés

A suliban az öltözőben mindig verekednek,mi(az osztály)meg nem merünk visszaütni mert: egyrész félünk is tőlük,másrészt nem is akarunk megrovót kapni. De én azért nem nagyon félek tőlük de nem fogok mert egyedül azért más...... A tanárok nem tudnak segiteni...(már próbáltuk)



Nyugodtan kérdezzetek részleteket!


KÉRLEK SEGITSETEK,MÁR NEM BIRJUK SOKÁIG!


2009. szept. 8. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
egységben az erő. fogjatok össze többen, túlerővel ők is félnének tőletek. Persze utána vigyázni kell, hogy ne kapjanak el egyenként külön külön, persze utána meg lehet azt is bosszulni tömegesével megint. A gond, hogy ez már bandaháború lenne, és sosem lenne vége. Valaki mindíg meg akarna bosszulni valamit.
2009. szept. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hát ja... Ráadásul mi 5-en vagyunk az osztályban,ŐK 11-EN! És hozzánk képest elég nagydarabok........ :(


Irjatok még........

2009. szept. 8. 14:43
 3/13 anonim ***** válasza:

5en egy osztályban? elég kevéske az.

szervezzetek be másik osztályokat is, tutira másokat is fenyítenek nem csak titeket.

2009. szept. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mi fiúk vagyunk 5-en... De mégis... nem épp vagyunk ojan összetertók a többi osztályokkal,verekedés terén... Valami más ötlet?
2009. szept. 8. 15:16
 5/13 anonim ***** válasza:

nem igazán tudom mi más ötletre vársz.

ha tanárok nem segítenek meg nem is lenne értelme, akkor mit akarsz tenni. Ha nem tartotok össze, akkor ennyi.

valami okból amúgy biztos ki vagytok nekik pécézve, valami tuti nem tetzsik nekik rajtatok.

2009. szept. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

a tanárok mért nem segítenek?..ez a dolguk..

h ha odamész egyhez és jelented h a 14 évesek meg akarnak titeketverni akkor KÖTELESSÉGE beszélni azzal a 11 gyerekkel h vagy leálnak vagy az igazgatói irodába kötnek ki..

de képzeld el..8.dikos vagyok és mi az 5.dikesektől is "félünk"...mert teli van cigányal..dobálnak minket makkal meg beszolhatnak..és az ofi aztmondta h visszane szóljunk nekik mert hivja a familiát..nállunk ez a helyzet..beszolhatnék nekik mert vagyok annyira nagyszájú és önfejű..és még védő seregem is lenne..de nem mindig vagyok társaságba..egyedül megyek haza pl elkap alőveszi a pillangót és nekem annyi..történtmár hasonló a mi kis városunkban..

13/l

2009. szept. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Pedig nekünk nem segitenek a tanárok...


És az a bajuk hogy mi MAGYAROK VAGYUNK,ők SZERBEK!

2009. szept. 8. 19:00
 8/13 anonim ***** válasza:

Van felétek harcművészeti edzés?

Akkor menjetek el együtt oda, és járjatok is rendszeresen pár hónapot! Max. 1-2 év múlva egészen eredményesek lehettek. Addig is beszerezhettek egy csomó jó barátot, akik már járnak oda egy ideje és már meg tudják védeni magukat. Vagy akár titeket is. Érted a csíziót? ;)

2009. szept. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
jah szal külföldi suliban vagytok mint kisebbség?
2009. szept. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen... sajna... Nagyon kicsi falu,nincs errefelé küzdősport...
2009. szept. 9. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!