Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szoktatom a fiamat a bölcsibe....

Szoktatom a fiamat a bölcsibe. Ma egy nagyon durva atrocitásnak voltam tanúja, a szomszéd csoportszobából kidobta a nevelőnő agyereket. Szerintetek menjek be a vezetőhöz? Attól tartok az én fiamon fogja megbosszulni.

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj persze, ha nem szólsz, azzal ártasz a legtöbbet.
2010. okt. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen menjel hogy soha tobbet ilyen ne forduljon elo!!!
2010. okt. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen szóljál
2010. okt. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Onnantól, hogy intézménybe került a kislányom jöttek a gondok, egyszer bátorkodtam szólni a vezetőnek, nagyon durva dologért, és én lettem meghurcolva!!! Előbb próbálj név nélkül, tetefonon szólni a vezetőnek!
2010. okt. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

És ismered a gyermeket? Tudod, hogy mi történt? Miért dobta ki?

Ha nem tudod, szerintem ne gyárts felesleges teóriákat. Lehet, hogy jogos volt a nevelőnő döntése. Lehet, hogy a gyerek durván bánt egy másik gyerekkel, pld. Ki tudja!

2010. okt. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Amikor a kisfiam még beszoktatós volt, volt egy kisfiú, aki a tőle kisebbeket állandóan verte. Olyan szinten, hogy a fa építővel ütötte a másik fejét, szeméhez dobta, stb. Végig türelmes volt vele, szinte csak vele foglalkozott már, de nem hagyta abba, amint lehetősége volt rá, rögtön mást piszkált. Egyszerűen lehetetlen volt mellette lenni. Teljesen mindegy, milyen játékot adtak a kezébe, azt ő fegyverként használta. Amikor közösen rajzoltak, a ceruzáját döfte a másikba, s akkor a mi hiper-szuper türelmes gondozónénink is kirakta a csoportszobából. Teljesen egyetértettem vele. A folyosó biztonságos volt, semmivel nem okozhatott magában kárt, kimenni nem bírt, így lenyugodott. Pár perc elteltével kiment mellé a g.néni, megbeszélték a dolgot, s így a következő fél órában nyugodt volt.
2010. okt. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!