Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 5ös tanuló vagyok. Járok egy...

5ös tanuló vagyok. Járok egy fiúval (aki helyes). és 1es tanuló! Félek hogy megbukik (már egyszer megbukott) és olyan fiúval kell járnom aki hülyébb, és lejjeb jár nálam-. - Mit csináljak? Ui. : kb.1hete járunk

Figyelt kérdés

2013. febr. 19. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Olvasván ezt minden szótaggal 3%-ot esett az IQ-m, szóval nem panaszkodnék..
2013. febr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ettől félsz, inkább ne járjatok. Az ő érdekében is.
2013. febr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálj? Hát tanuljatok együtt.. Neki is jó, neked is mert azzal, hogy mással megbeszéled a tananyagot-te is tanulsz.
2013. febr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 problem3girl ***** válasza:
1hét-nél kicsi szivem...a nagy büdös semmit.1.Év végéig még amúgy is 4 hónap van.2.Az 1-es tanulók 3 hét múlva dobják a csajokat.kb.de ha te 5-ös vagy akkor egy részt rád nézve gáz, másrészt lehet ,hogy korábban repülsz. ://
2013. febr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez aztán a nagy szerelem...
2013. febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azt kihagytam hogy egy nap után dobtam mert mást szerettem és ő majdnem öngyilkos lett annyira szeretett-.-
2013. febr. 24. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!