Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek hogy ne érezzem...

Mit tegyek hogy ne érezzem magam senkinek?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok,és olyan jelentéktelennek érzem magam...egy két barátnőm van,tudom hogy nem a mennyiség számít de akkoris bánt..meg ahogy nézegetem a velem egy suliba járó fiatalabb,idősebb lányok profilképeit,képeit,látom mennyi lájk van rajtuk,milyen szépek és olyan rosszul érzem magam ilyenkor...csináltam nem is 1 kamu facebookot,az egyikből sokmindenki a barátom/barátnőm volt de mát ott se beszél velem senki..mit tegyek hogy ne érezzem magam egy senkinek?

2013. febr. 19. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy rosszul érezd emiatt magad! Sok szerencsétlen nyomorult selejt azt hiszi magáról, hogy a facebookon élem az életem, attól milyen nagy valaki leszek. Írni meg már csak csetes nyelven tud a barom. Attól még, hogy te nem rakod úgy magad ki, meg egyébként sem, attól még nem vagy kevesebb. A pasikról meg csak annyit, hogy meg vannak halva, ha egy lány mutogatja magát képeken, azon élvezkednek, hogy lájkolgatják nyakra-főre a sok hülye nem normális magamutogató kiscsajt, vagy épp felnőtt nőket, akik nem tudnak magukkal mit kezdeni, csak úgy tudják már magukra felhozni a figyelmet, ha kipakolják mindenüket, ráadásul házas emberek is ott szoktak bohóckodni! Szégyen ez a világ komolyan! Máma kapcsolatban vagyok, holnap meg már egyedülálló megint! Bohócok! Becsüld meg azt a kevés barátodat, mert hidd el többet érnek annál, hogy eggyel többen nyaliznak neked ezeken a nyomoronc oldalakon. Ők úgy is beszélnek veled mindig ha szükséged van rájuk, ha valóban igaz barátok.
2013. febr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom,de olyan rossz,mert 13 éves létemre nagyon alacsony vagyok,nincsenek melleim,ronda vagyok a többieknek meg pont az ellenkezője...és olyan rossz hogy tudom mekkora r*bancok (már bocsánat,de egy-két ember 13éves létére már nem szűz) de a fiúk mégis őket imádják,istenítik..Szóval manapság már mindenki külső alapján ítél..:(
2013. febr. 19. 18:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak későn nyíló virágok. Én sem voltam sose ilyen szétmutogatom magam mert nem bírok magammal típus, és akinek nem tetszik magasról nagy ívbe tojok rá. Ettől függetlenül egyáltalán nem tartom magam csúnyának, se hülyének, se bármivel kevesebbnek másoknál. Hát igen 13 éves korban a fiúk még csak kanos kiskutyák, bár a mostani huszonévesek is barmok, fiút egyszerűen nem lehet normálisat találni, nekem legalábbis még nem sikerült,mert selejtek komolyan. De remélhetőleg ha idősödnek megkomolyodnak, bár lehet, hogy csak naiv vagyok, ha azt hiszem. De vannak azok között is visszafogottabbak, akiknek biztos tetszenél, vagy tetszel is csak nem tudsz róla. mikor én annyi idős voltam mint te, nálunk is a fiúk az ilyen lányokért voltak meghalva, de egyszer azoknak az időknek is vége. De szerintem most is találnál olyat aki nem ilyen. Majd fejlődsz még, nem maradsz lapod nyugi! :) Az meg nem baj, hogy alacsony vagy, én is az vagyok, és eddig a fiúknak tetszett. :) Az se jó, ha magas vagy, így legalább könnyebben találsz. Amúgy nem a külsővel van a baj, hanem az önbizalommal. Hosszú évek alatt rájöttem. Ha önbizalmad van, akkor majdnem minden meg is van. Amúgy én több 17 éves fiúval is beszélgettem itt, és normálisabbak voltak mint a huszonévesek. Sajnálom komolyan, hogy nem vagyok pár évvel fiatalabb és már nem ez a korosztályom.
2013. febr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 niltwill ***** válasza:

Hát, nem kell komolyan venni a Facebook-os bagázst. Én megfogadtam, hogy nem érintkezek többet olyannal, aki oda be van regisztrálva. :)

Az alapján amit írtál, azt szűrtem le, hogy az a baj, hogy rossz társaságba próbálsz beilleszkedni, ezért érzed azt, hogy nem tartozol oda. Szerintem inkább keresd az értelmesebb emberek társaságát...

2013. febr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ne a facebook alapján mérlegeld magad.Szétbassza a társadalmat egyre többen csak ott élnek.
2013. febr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen igaza van az utolsónak is! Ne olyanok társaságát keresd akik nem olyanok min te, azért meg ne változz meg, hogy nekik megfelelj! az már régen rossz! Amúgy olyan ember nincs szerintem akinek sok barátja van. Az a sok barát csak haver. Arra jók, hogy jót bulizz velük, de mikor bánatod van egy sincs ott. inkább legyen kevés barátod, de egy életreszóló barát legyen!
2013. febr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,nagyon aranyosak vagytok,és igen,szerintem is már az a baj hogy nagyon kevés önbizalmam van:(
2013. febr. 19. 19:06
 8/9 anonim válasza:
hogy döntsük el hogy ronda vagy ha nem látunk. amúgy szerintem csak több önbizalomra lenne szükséged
2013. febr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 niltwill ***** válasza:
100%

Ha kevés az önbizalmad, akkor próbáld meg elfogadni magad olyannak, amilyen vagy. Mert ha nincs belső béke, akkor marnak a kételyek. Ne a negatívumokra koncentrálj, hanem az értékes tulajdonságaidra. Próbálj válasz találni erre a kérdésre: Miben vagy jó?


Aztán ne gyere azzal, hogy "semmiben", csak merengj egy kicsit el ezen, biztos találni fogsz valamit. Vagy éppen hogy mit szeretsz csinálni? Ha őszintén válaszolsz, akkor máris nem fogod senkinek érezni magad, hanem egy valakinek. :)

2013. febr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!