Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » érdekelnének olyan könyvek...

Balbaszaur kérdése:

érdekelnének olyan könyvek amik segítenek pl. : mentalizumus vagy hasonló tudományok el sajátításában vagy akkor weblapokról tudomást szerezni segítene valaki ebben?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 20:23
 1/5 anonim válasza:

Én ezotériával foglalkoztam, de mindegy hogy nevezzük ezeket a tudományokat, mert mindegyik a mentális, tehát a gondolati, szellemi energiákkal foglalkozik.

6 évig foglalkoztam vele, de ezek a tudományok már nem a valóságot tükrözik számomra.

Függőséget okozott, depressziót, magányt, kiközösítést és boldogtalanságot.

Ezek a tudományok a gondolatmegerőszakolásról szólnak, hogy mit érezhetsz és mit gondolhatsz v. mit nem.

Elfojtott érzelmeket, vágyakat okozott nálam, amit itt 2013-ban is árnyoldalként élek, és a romokat takarítom ezután, nem könnyű!!!

Az agykontroll is arról szól, hogy rossz dolgokra is azt magyarázzák be maguknak, hogy ez nagyon jó nekem! Reflexkiölés felsőfokon!

2013. márc. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy megosztottad tapasztalataidat. de én inkább arra gondolok h test beszéd olvasása arc kifejezések meghasonló dolgok külön féle agykontrolok erről vmi ?
2013. márc. 8. 19:19
 3/5 anonim válasza:

Az 1. hozzászóló vagyok.

Nagyon szívesen.

Ezekkel a szakterületekkel konkrétan nem foglalkoztam,nem értek hozzájuk. Csak kártyajóslással, számmisztikával, intuíció kifejlesztésével foglalkoztam. (de örülök, hogy letettem.)

Ez az ezotéria fel van fújva, nem kicsit, szerintem ezotéria=élet.

Nem kell a csodákat, a megváltást valamint a különleges dolgokat várni.

Jó hírem van testbeszédet mindenki tud elemezni, te is, én is, mindenkinek vannak reakciói, megnyilvánulásai pl. az utcán, amit ki lehet következtetni, meg lehet fejteni, de ezt nem érdemes túlkombinálni, nagyon belemenni, mert elkezdi az ember a másik ember(ek) életét élni, és nagyon a másik szemszögéből vizsgál mindent. Aminek bukás, veszteség, kár lesz a vége.

Egyébként hány éves vagy? Lány vagy fiú vagy?

2013. márc. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
bocsánat h így megkésve 19/f de sajnos ez engem nagyon érdekel az egész téma testbeszéd elemzése szuggesztió amit szeretnék elsajátítani csak nem tudom hol kezdjem melyik könyv az amit hasznos lenne el olvasni hasonlókra lennék kiváncs
2013. ápr. 3. 20:46
 5/5 anonim válasza:

Az 1.;3.hozzászóló vagyok.

Semmi baj!

Ezekkel konkrétan nem foglalkoztam, nem tudok könyveket ajánlani!

2013. ápr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!