Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Magányos 26 éves pasas vagyok....

Magányos 26 éves pasas vagyok. Rámegy az egészségem, hogy nem találok rendes nőt?

Figyelt kérdés
Nem is tudom, hogy van-e olyan, akinek kellenék-e ilyen elcseszetten: se munka, se jövő, se tököm nincs. _Ennyi erővel le is lőhetnének, nem lenne kár értem. Állandóan azt mondom, hogy bizony legényember maradok, és az élet szép lesz, de magam alatt vagyok állandóan. Okés, nem a nőtől lesz boldog az ember, hanem a boldogság hozza meg a nőt. Már nem is tudom mit akarok.

2013. febr. 21. 01:46
1 2
 1/14 hawkbill válasza:
mint 25 éves, jelenleg szintén magányos pasas elmonhatom neked, amire a legjobb barátom tanított: a csajok nem szeretik a hisztis pasikat. szóval amúg ezt a búskomorságot le nem vetkőzöd, addig semmi nem fog változni. nem könnyű, de ha nekem ment, nem látom okát, hogy neked miért ne menne! :)
2013. febr. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
oks, köszi
2013. febr. 21. 03:00
 3/14 anonim ***** válasza:
és a töködet hol hagytad?
2013. febr. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig azt mondják,

Hogy az ember csak tévelyeg,

Pedig valahol van helyed,

Még ha keresve sem leled."

2013. febr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Milyen igaza van ennek az első válaszolónak! Lányként mondom!
2013. febr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Így van, ne nőt akarj hanem jó életet. Tanulj ki valamit amivel találsz jól fizető munkákat, eddz, művelődj meg ilyenek. Lehet hogy 30 évesen éred el ezt, és? Ha nem hanyagolod el magad testileg akkor csak egyre vonzóbb és vonzóbb leszel a csajoknak. Addig persze ne maradj a 4 fal között hanem próbálj meg minél aktívabb lenni.
2013. febr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
attól se változna semmi ha hirtelen lenne egy barátnő melletted. ugyanúgy "se munka, se jövő, se tököm nincs" ember maradnál..
2013. febr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Utolsó,hát ez korántsem biztos.Amugy meg prostizzál amig nem találsz barátnőt,én is ezt teszem.
2013. febr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

11:42


Miért?


Talán ha lenne barátnője akkor lenne munkája -> nem hiszem, főleg ha nem tenne a munka érdekében semmit


Talán ha lenne munkája akkor lenne jövője? -> eddig sincs, ezután se lenne, max elfogadná a barátnője jövőképét, de az nem a saját jövőképe.


Lenne töke? -> no comment



Látszik a kérdésen hogy ő a nőhöz köti a boldogságot, munkát, jövőt, életcélt az egész élete értelmét. Ez pedig nem más mint beteges görcsölés olyan dolgon amire nincs kihatással! Mert ugye a szerelmet nem lehet erőltetni, se eldönteni hogy kibe, mikor és miért szeretünk bele.

2013. febr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amúgy én megértem a kérdezőt, mert hiába érzem, hogy megvan mindenem, a boldogságot a szerelemhez kötöm nagyon sokszor, ami nincsen! :( Elég nyomasztó érzés, ha nincsen az ember mellett ott valaki, aki elkíséri bárhová ha kéri, aki miatt sosincs egyedül, nem magányos, nem egyedül emlegetik őt, hanem valakivel együtt. Rossz ha úgy kell nap mint nap úgy felkelnie valakinek, hogy nem üres az élete. Talán minden gondot nem oldana meg ha lenne, de az életszemléletén legalább változtatna, és nem érezne mindent hiábavalónak. Lenne kinek bizonyítania. Lenne aki biztatja. Jó, ott a család az igaz, de nem ugyanaz. Ha nincsen szerelem az ember életében akkor olyan az egész mint egy kopár sivatag. De siránkozni sem kell, mert attól minden ember menekül ha meghallja általában, mert ki szeret egy olyan emberrel lenni, aki mindig depis? Inkább tenni minél több mindent azért, hogy a helyzet javuljon, ha kell még a lehetetlent is megkísérelni. Meg kell tudni tanulni egyedül is létezni szerelem nélkül amíg nincsen. Majd az is lesz egy napon!
2013. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!