Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Magányos 26 éves pasas vagyok....

Magányos 26 éves pasas vagyok. Rámegy az egészségem, hogy nem találok rendes nőt?

Figyelt kérdés
Nem is tudom, hogy van-e olyan, akinek kellenék-e ilyen elcseszetten: se munka, se jövő, se tököm nincs. _Ennyi erővel le is lőhetnének, nem lenne kár értem. Állandóan azt mondom, hogy bizony legényember maradok, és az élet szép lesz, de magam alatt vagyok állandóan. Okés, nem a nőtől lesz boldog az ember, hanem a boldogság hozza meg a nőt. Már nem is tudom mit akarok.

2013. febr. 21. 01:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
vagyis üres az élete :)
2013. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

13:46


Majd lesz. Vagy nem.. És? rengeteg ember van ki 60+ és nőtlen és gyerek nélküli, soha nem is volt felesége.


Ha magányos akkor legyenek barátai vagy járjon társaságba.


Ha bizonyítani akar, akkor bizonyítson magának. Ebben az esetben nem eshet pofára, mert egy barátnő dönthet úgy hogy neki amit nyújt az kevés és szétmennek. Ebben az esetben olyan személynek bizonygatott dolgokat aki magasról lesz@rja ezek után.


Nem vagyok nőgyűlölő és nem mondom hogy nem kell barátnő, de az hogy rámegy az egészsége, meg semmit se ér enélkül az élete azt azért én erős túlzásnak tartom.

2013. febr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A 13:46-os vagyok! Hát valamiben igazad volt, az egészség rámenése enyhe túlzás, de azért azzal se vigasztaljuk szerintem, hogy sok 60-on felüli nőtlen ember van, akinek se gyereke, és még felesége sem volt! Szerintem amúgy az ilyen emberrel valami nem stimmel!
2013. febr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

11:22


nagybátyám is ilyen, 65 és se felesége, se gyereke. Beszélgettem már vele erről, és azt mondta hogy nem bánta meg, ha bánná is már rég tett volna ellene.

2013. febr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!