Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg ennyire szerencsétlen...

Tényleg ennyire szerencsétlen lennék? Lehet változtatni? Nem rég óta észrevettem, hogy semmi nem jön össze, de szó szerint semmi. Mintha egy élettelen szardarab lennék, aki nem tud megcsinálni semmit .

Figyelt kérdés
Próbálok önállóan intézni dolgokat, de általában csak beégek.Nem vagyok tisztában alapvető dolgokkal, legyen az ügyintézés, tájékozódás, stb. Pl ma is be kellett papírokat adni, és nem nagyon tudtam hogy melyik papír melyikhez tartozik, stb, szóval butának érzem magam nagyon sokszor... Mintha születésemtől fogva kimaradt volna egy "alapképesség" ami az alapvető dolgokhoz kellene, pénzügyek, stb, hogy egyáltalán tisztába legyek hogy mi hogy működik. Sajnos mivel sok mindenről nem tudom, mit hogy kell, így ott verhetnének át ahol akarnak :( . Látom körülöttem hogy minden ember boldog, és minden összejön MINDENKINEK, nekem meg sose semmi, hiába próbálom. Vonatkozik ez a nőkre, mindenre. Egy bezárkózott embernek érzem magam, akinek nem megy semmi, és fogalmam sincs hol rontottam el . Lehet ezen változtatni , vagy mitől van ez ? Én már nem értem az egészet.

2013. febr. 21. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, lehet rajta változtatni. Mivel az ilyesmi agyban dől el, ezért nem lehet külső segítséget várni. Hagyd abba a nyafogást és kezdd el élni az életedet úgy, ahogy a körülmények adta kereteken belül kivitelezhető. Itt az internet, nézz utána annak, amit nem tudsz. Senki nem úgy születik, hogy mindent tud. Én sem tudok egy csomó alapvető dolgot, főleg a pénzügyekkel kapcsolatban. Ha valamire szükségem van, utánanézek és nem rinyálok.


"Látom körülöttem hogy minden ember boldog" Kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuur.a kevés boldog ember van, ez csak a látszat. Mindenkinek megvan a saját keresztje, maximum nem mutatják és nem sajnálják magukat intenzíven. Ennyi a különbség.


Onnan tudom ennyire, hogy én is elmerültem az önsajnálatban és úszkáltam benne, de rájöttem,hogy senki nem rángat ki belőle és ha nem "zárkózom fel", akkor ott fogok úszkálni életem végééig a depressziós-önsajnálatos posványban.

2013. febr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, hogy amit nem tudok, utánanézek neten, de azt nem írhatom be hogy " hogyan kell csekket befizetni " , jó ez hülye példa volt , de ilyenekre gondoltam fent. Ezeket nem lehet tanulni, elvileg a felnőttéválás része normális esetben... úgy látszik még nem nőttem fel vagy nem tudom. Amúgy köszi a választ, hasznos volt ! :)
2013. febr. 21. 15:44
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Első vagyok. Már hogy a viharba ne írhatnád be? Én is ilyen hülye dolgokra kerestem a választ, mert nem tudtam. Például egy csekket sem tudtam feladni. De megtanultam. Hány éves vagy?
2013. febr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
20 és ez zavar a legjobban, hogy ilyeneket azért illene már tudnom :/
2013. febr. 21. 15:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok. A hozzáállásodon kell változtatni. Ennyi az egész. Na, hagyok másnak is lehetőséget a válaszadásra, hátha okosabbat mondanak.
2013. febr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok és még mindig van, hogy beégek valami ügyintézés közben, de én már csak nevetek utólag rajta! :) Bár már fejlődőtendenciát mutatok! :) Nyugi majd lesz jobb, nem vagy egyedül! Ne félj amíg engem látsz! :)
2013. febr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kihagytam, hogy életem sikertörténeteit kötetben kellene kiadni az ügyintézés terén! :D Beégések a köbön címmel! :)
2013. febr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
puafestival.com/forum
2013. febr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!