Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ma 20 db felsőt vettem....

Ma 20 db felsőt vettem. Vásárlás manias vagyok? 17L

Figyelt kérdés

imádok shoppingolni, és ma turiban 7 hosszú ujjut,es 11 rövid ujju csini felsot vettem. meg 2 fuzot is.

szerintetek ez maniakus? ha kb 2 hetente vasarlok 5-10 darabot, csak a mai volt rekord sok.

200ft egy db, pentekenkent, nem ezzel van a baj. mert pl cipő,nadrág,táska, ezekbol 10 ezres,markas ruháim vannak, de imádom a turikat is.

ez gaz? mit gondoltok?

hibakert bocsi, telefonrol irok

anyaeknak nem is mutattam,igyis ki akadnak mindig :D


2013. febr. 22. 19:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hát turiból annyira nem mert ott tényleg nagyon sok jó dolgot ki lehet fogni és bűn otthagyni. inkább azzal van a gond, hogy hordod e minden ruhádat. mert ha csak megveszed, és sok olyan van amit még fel sem vettél az már probléma. meg igazából ne a vásárlás legyen az életedben a legjobb dolog.
2013. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hát elég gáz mert ha mindig ennyit vásárolsz akkor tök feleslegesen lesz egy csomó ruhád, nekem összesen nincs 20 felsőm, mert nincs is rá szükség...

Gondolom nem is saját pénzből vásárolgatsz... értelmes dolgokra kéne költened a pénzed vagy gyűjteni, azzal többre mennél.

2013. febr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Irigyellek, hogy ennyire van eldobni való pénzed...
2013. febr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát szerintem hülye lettél volna otthagyni őket, főleg ha csinos, divatos felsők és nem elnyűtt vackok. Ez így is csak 4000 forint, egy darab felsőt szoktak ennyiért árulni a plázákban..
2013. febr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el minimálért dolgozni,majd próbáld fenntartani magad belőle ,aztán rá jössz hogy milyen mániád van.

Jó,ok hogy szereted a ruhákat,de ez már túlzás,és felesleges pénzkidobás,mert te is tudod hogy nem használod ki ezeket a ruhákat maximálisan.

Hová teszel ennyi sok ruhát?Meg azt azért mosni is kell.

2013. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Te figyu, nem akarsz esetleg nekem is venni pár cuccot? Én utálok ruhát vásárolni és mindig eszembe jut, hogy milyen jó lenne ha valaki csak a kezembe nyomna egy halom ruhát, hogy ezt vedd fel azt kész. XD

25/F

2013. febr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

köszi:)

a gorombáskodóknak üzenem,hogy én kerestem rá a pénzt:) hétvégenként,,valamint nyáron hostess munkát vállalok.:)

de az árától vonatkoztassunk el,nem ez a 4ezer a lényeg. mert ennyiért totál megérte, főleg hogy h&mes a nagy része+intimissi, és van egy zara közte.

meg jól állok anyagilag, csak a ruhák száma az ami a kérdés tárgya. őszintén szólva még legalább ennyi jót találtam, csak nem volt nálam 5ezernél több pénz.

2013. febr. 23. 08:15
 8/17 A kérdező kommentje:

egy kis szekrenyem van, és hát az utóbbi egy evben lecsereltem a tartalmat.

5farmer, 2blézer, 32 db hosszú ujjú, de ebből vettem tegnap hetet.

és a polokat,topokkat nem tudom,az +50. de igazából mindig a legújabbakat hordom.

és még 5 nagytaska,2 kicsi, és 5 csizma,valamint 1 pár cipő, de az is bomlik. ennyi van a szekrenyemben , kenyelnesrn elfer, pedig 2,5*2,1es szobám van:D gondolhatjatok mekkora szekrény fér be

2013. febr. 23. 08:20
 9/17 anonim ***** válasza:
Mindenesetre a turisok örülhettek neked, és mehettek is áruért! :)
2013. febr. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Amiket nem használsz azt vihetnéd leadni a turiba,majd levásárolhatnád náluk.

Amúgy ez a vásárlásmánia egy női betegség :)De legalább nem 2 darabon vacilálsz egész nap egy boltban! :)

2013. febr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!