Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ma 20 db felsőt vettem....

Ma 20 db felsőt vettem. Vásárlás manias vagyok? 17L

Figyelt kérdés

imádok shoppingolni, és ma turiban 7 hosszú ujjut,es 11 rövid ujju csini felsot vettem. meg 2 fuzot is.

szerintetek ez maniakus? ha kb 2 hetente vasarlok 5-10 darabot, csak a mai volt rekord sok.

200ft egy db, pentekenkent, nem ezzel van a baj. mert pl cipő,nadrág,táska, ezekbol 10 ezres,markas ruháim vannak, de imádom a turikat is.

ez gaz? mit gondoltok?

hibakert bocsi, telefonrol irok

anyaeknak nem is mutattam,igyis ki akadnak mindig :D


2013. febr. 22. 19:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mázlista vagy, hogy van aki ezt fizetni és mérhetetlenül sekélyes, amiért ez boldoggá is tesz. Ideje lenne ennyi idősen körbenézni a világban és ezekkel a lehetőségekkel nagyobb célokat keresni, mint a szekrényed megtöltése.
2013. febr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%

Hát, lehetne tartalmasabb hobbid is.


Mivel valójában nincs rá szükséged, számomra visszás és nem túl szimpatikus a dolog. Úgy értem, 50+ rövid és 32 hosszúujjú felső, csak felső - ha minden áldott nap kétszer átöltözöl, sem veszed fel egy hónap alatt mindet... Boldogság-pótlás? Unaloműzés? Én elgondolkodnék rajta a helyedben, miért is csinálod. Innen nézve elég szomorúnak tűnik.

2013. febr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Nem mondhatni hogy vásárlás mániás vagy csak egy "kicsit" többet költesz a kelleténél..
2013. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nem veszel nekem Dortmundos felsőt? Csak 25000ft :PPP úgyis költesz sokat :P
2013. febr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
azt várhatod:D :)
2013. febr. 26. 21:21
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem várja is :)
2013. febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
de nagy tag vagy utolsó :P megvettem én magam
2013. márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!