Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kamasz fiúként illene értenem...

Kamasz fiúként illene értenem ilyen dolgokhoz valamennyire, vagy nem gáz, hogy nem értek hozzájuk?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom miket beszélgetnek a kortársaim, iskolában, buszon pl. és azt vettem észre, hogy a többi kamasz jóval többet tud nálam pl. a zenéről, az autókról, motorokról, biciklikről, azok alkotórészeiről, mindenféle szerszámról, meg az elektromossághoz is amikor mondják hogy ez meg az hány wattos meg ilyesmi. Szóval főleg a kamasz fiúk úgy beszélgetnek ilyenekről, hogy látom rajtuk valamennyire értenek hozzá. De én a zenén kívül ezekhez semennyire nem értek, és a zenéhez se annyira mint ők, nem tudok mindenféle külföldi együttes nevét, meg zeneszámok címét. Gáz, hogy ezekben a dolgokban ennyire tájékozatlan vagyok?

17/F


2013. febr. 22. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Lehet, hogy a tudásuk nagy része csak felületes. Majd eljön az idő, mikor eldől, hogy mi érdekel igazán és mi okoz neked örömet. Biztos vagyok abban,hogy te is kiteljesedsz majd valamiben.
2013. febr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor gáz,ha azzá teszed! (én is ennyi idős vagyok,és én sem értek ezekhez a dolgokhoz,kivéve a zenét)
2013. febr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
miért lenne gáz? egyáltalán nem szentírás, hogy egy fiúnak értenie kell a kocsikhoz és stb. dolgokhoz
2013. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem gáz!Te majd másban leszel tájékozottabb ,mint ők.

Lehet hogy olyan ember lesz belőled aki egy szöget nem tud beleütni a falba,viszont lehet hogy nagyon otthon leszel a számítógépes programozásban és lehet hogy fontos interetes hálókat tudsz majd üzemeltetni stb,stb

2013. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az autók és egyéb műszaki dolgok, szerszámok nem csak a kamasz, hanem az idősebb férfiakat is gyakran érdeklik. Szóval szokd meg, hogy gyakori téma lesz, nyilván nem mindenkinél, vannak hozzád hasonlók.

Nem gáz ha nem vagy ebben profi, csak azért ne legyél teljesen tájékozatlan, tehát ami az általános műveltséghez tartozik, ill. az életben használni kell, azt nem árt tudni. Tehát pl. becsavarni egy villanyégőt, tudni mi az a Watt, becsavarni egy csavart, értelmezni egy összeszerelési útmutatót, tudni hogy mi a különbség a benzines és a dízeles autó között. Ezeket viszont mindenkinek kéne, nem csak a fiúknak, viszont a hagyományos felosztás szerint ez az ő szerepük. A nőknek általában tetszik, ha egy fiú ért ilyenhez, de azért ne is legyen túlságosan bolondja - természetesen kivételek mindig vannak.

2013. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha rámutatnának egy autóra és megkérdeznék tőlem, hogy milyen fajta, azt mondanám piros színű. 16/f
2013. febr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!