Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Képtelen vagyok elhinni, hogy...

Képtelen vagyok elhinni, hogy engem bárki is szerethet. Ez mennyire baj?

Figyelt kérdés

Külsőre egy átlag tinédzser vagyok:tanulok,sportolok,néha bulizok stb.

De nem csajozok,mert értéktelennek érzem magamat,minden pasit jobbnak látok magamnál,nem tudom elhinni,hogy bárki is tudna engem szeretni.Ez az önbizalomhiány elég régről ered.

Igazából ilyen tökátlag külsejű-belsejű emberke vagyok,nem látok magamon semmi vonzót.

Tehetek valamit ez ellen? Vagy ez normális?

17/F


2013. febr. 23. 21:01
1 2
 1/13 anonim válasza:
nem normális. :S
2013. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Én is így vagyok ezzel csak én 29 éves vagyok, nem kellek senkinek, átlagos vagyok minden szempontból, de én már ennyi év után ott tartok, hogy nem is érdekel a dolog élem a kis életem, ennyi.
2013. febr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
tinédzer vagy persze h normális ezt mindenki átéli a kérdés csak az h mennyire hagyod eluralkodni magadon a bizonytalanságot...egy tanács csinálj őrült dolgokat, olyanokat amik nem megszokottak tőled(persze semmi romboló vagy veszélyes dolgot) olvass önismereti könyveket és szánj időt arra hogy letisztázd magadban az önbizalomhiányod okát. Hidd el ha megbékélsz magaddal és nem viszonyítgatod magad másokhoz sokkal boldogabb és sikeresebb leszel:)
2013. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
0%
Eléggé. Mondom ezt úgy, hogy én is ezt érzem. Eddig egyetlen egy lány volt, akinél el tudtam volna hinni, hogy szerethet, de aztán nem jött össze. Meg kéne tanulnunk szeretni magunkkat, vagy nem tudom.
2013. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem nomrális. Komplexuszos felnőtt fog válni belőled.

Nyissál az emberek felé. Fedezd fel magadban a jó tulajdonságaidat! Bármi lehet az, és nem a kölső a legontosabb.

2013. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Ha neked nem baj az hogy oltári nagy balf.sz vagy, akkor semmennyire sem baj.
2013. febr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez van... Én is így jártam.
2013. febr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, Éld az életedet és örülj annak amid van. Majd megszokod. Nem vagy ezzel egyedül.
2013. febr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 LeftBehind ***** válasza:
Hát ha esetleg sikerülne változtatnod,akkor írj,hogy mégis hogy csináltad....
2013. febr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szereted magadat? Mert ha nem, akkor mi alapon várod el egy másik embertől hogy szeressen téged? Hisz saját magadat sem vagy képes szeretni.
2013. febr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!