Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már régóta spekulálok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már régóta spekulálok, hogy odamegyek egy csajhoz, ma akartam vele beszélni, de képtelen voltam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

amikor ismét megláttam, kész nő, egy szuper csaj, és tutira igent mondana, de egyszerűen úgy lefagytam, leblokkoltam, beparáztam, szerencsére nem látta meg az ábrázatomat, tuti kinevetett volna


ez a szituáció nagyon gáz a számomra, nem tudom, hogy mit tegyek, a csaj nagyon tetszik, kell nekem

már csak azért is gáz, mert 20 éves vagyok


légyszi értelmes válaszokat, hogy hogy embereljem meg magam.


úgy gondolom, hogy azért paráztam be, mert első látásra beleestem, úgy érzem és sokat gondolok rá, ezért is a feszültség


ha visszautasítana végül is nem lenne baj, de képtelen vagyok beszélni


2012. dec. 17. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:

hát pedig ezt neked kell egyedül megoldanod,

mi nem mehetünk helyetted oda :))

2012. dec. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pont néhány visszautasítás tenne jót neked. Már csak azért is, mert utána rájönnél, hogy semmi sem változott, még mindig életben vagy, még mindig ma van, és nem dőlt össze a világ sem. "Nem kellettem? Annyi baj legyen, majd kellek másnak." Máshogy egyszerűen nem szabad hozzáállni ehhez a kérdéshez, különben örökre görcsös leszel.
2012. dec. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

teljesen igazad van

de nem fogom lejáratni magam előtte

2012. dec. 17. 16:09
 4/7 anonim ***** válasza:
ha úgy érzed, h egy kis esély is van arra, hogy bejössz neki, akkor ne húzd az időt. egy próbát megér szerintem. és ha mégsem,akkor tegyél úgy mintha mi sem történt volna, így a csaj majd azt hiszi, hogy nem vetted a visszautasítását a szívedre, és még talán el is kezd majd érdeklődni irántad. 19/L
2012. dec. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Annyira tudtam tegnap, hogy ez a kérdés megfog jelenni ma:DDD Lottóznom kéne:DD


Kislány, hogy szavaiddal éljek: szánalmas vagy:DD

2012. dec. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"kislány" mert már ölég vénecske vagy
2012. dec. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit? Ne menj oda hozzá.
2012. dec. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!