Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én miert nem tarthatom meg a...

Én miert nem tarthatom meg a ruháimat par hétnél tovabb mint a legtöbb gyerek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 23:14
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Jol van na csak elkeseredésemben írtam. Mert kell az a felsö értitek? És valamelyik nap voltam benn de csak s es volt és 1 db kékben. Piros van de az nem tetszik annyira de ha nem lesz más azt választom. Nem értitek meg az a baj
2013. febr. 24. 00:46
 22/25 anonim ***** válasza:
91%

Megértjük, de a lopás akkor sem lehet megoldás.

Gyűjts rá, kérd azt szülinapra/névnapra, esetleg menj el diákmelózni, és az úgy kapott pénzből vedd meg.


Hidd el, sokkal jobb érzés lesz! ;)

2013. febr. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen állj a sarkadra, és ne engedd kicseréltetni. Értesd meg az anyáddal, hogy neked nagyon-nagyon kell az a felső.
2013. febr. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
dugd el egy időre és mondd azt h ellopták a suliban...majd egyszer előkerül, addigra pedig hátha már nem akarja visszavinni :D Amúgy megvan erről a véleményem....
2013. febr. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
52%
Gondolom anyukád nem akarja,hogy észrevegyék,hogy eltünedeznek a ruhák ezért hordja vissza őket.Meg ugye neki a villogás is számít nem tudom,hogy fiú vagy-e vagy lány,de ha legközelebb megpróbálja visszavinni azt ami neked tetszik egyszerűen ne hagyd vagy ne add neki oda.
2013. febr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!