Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én miert nem tarthatom meg a...

Én miert nem tarthatom meg a ruháimat par hétnél tovabb mint a legtöbb gyerek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 23:14
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
90%

vannak olyan címkék amik úgy vannak feltéve, hogy a nyak résznél található címkénél van átdugva egy kis szalaggal.

vagy ha olyan az anyag, akkor könnyet átlehet rajta tudni azt a kis műanyag izét... :D

de szerintem nem is gáz ha levágja vki... elég ha vissza viszed, újra rátudják tenni... mert van olyan hogy boltokban is leesik róla

2013. febr. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Nincsen rajta semmilyn cimke az nem kell csak ujjnak kell latszodni kell rá vigyáznom. De nem értem miért nem kaphatom meg örökre? Szerintetek miért nem?
2013. febr. 24. 00:01
 13/25 anonim ***** válasza:
96%
Mert anyád egy tolvaj. Csan ellopja, hanem ingyen használja a másét.
2013. febr. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Leírtam, miért nem. Hogy mások azt higgyék, van pénzetek egy-két alkalom után kidobni a ruhákat, és újakat venni.
2013. febr. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nincs is olyan ruhád, amit nem visztek vissza? Ezekben csak suliba jársz? basszus. Mik nem vannak. Mond meg anyukádnak hogy az neked nagyon tetszik. Hány éves vagy amúgy? Lehet pár számmal nagyobbat is találsz ha már annyira ez a módszer marad. Milyen boltokban vásároltok hogy visszaveszik? Nálunk címke nélkül nem vennék. Vagy anyukádnak van ruhaboltja?
2013. febr. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Ruhaboltban dolgozik. És nekik alapbol igy van a ruha de mert ő ott vezető ezért nekünk is. De nem értem akkor se miért nem tarthatom meg. Mert ha nem visszuk vissza akkor is ki veszi észre? Senki. Sokan meg lopnak az üzletbe mondta anya van ezért őr is mégis lopnak akkor hihetnék ezt is ellopták. Vagy bemegyek és ellopok egy ilyent ha van még ha nagyobb az se baj de hogy szedjem le azt amivel lebuknak az emberek ha rajta marad?
2013. febr. 24. 00:28
 17/25 anonim ***** válasza:
91%

Úristen, milyen erkölcsi szinten van az egész családotok?!!


Anyád hozza haza a ruhákat a boltból, hordjátok, majd visszaviszi, Te pedig ruhát akarsz lopni, mondván, hogy úgyis mindenki azt csinálja.


Szerintem ilyet még a legutolsó "tahó prolik" sem csinálnak.

2013. febr. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem vagytok egészen véletlenül kisebbségiek?
2013. febr. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk cigányok
2013. febr. 24. 00:42
 20/25 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy... ilyen erkölcsi mocsokban akarod leélni az életedet? Nem érzed, hogy lopni undorító? Bárki csinálja...
2013. febr. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!