Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
osztálytársam elveszi a pénzem, az ennivalóm és fenyeget. mindig segítenem kell neki dolgozatíráskor és mindig dicsekszik a többieknek, hogy ő milyen okos. engem meg teljesen elnyom, lealjasít, megaláz a többiek előtt is.
2013. febr. 24. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Verd meg. Sőt! Ha a közelemben laksz, megverem akár én is. Ugyan sosem cseszegettek a suliban, de gyűlölöm az ilyeneket.
2013. febr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mond meg osztályfőnöknek. Ha nem hagyja abba ezután sem akkor megint szólsz ofőnek és néhány alkalom után vagy kirúgják vagy békén fog hagyni.
2013. febr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem, mert úgyis mindenki neki fog hinni valahogy kimagyarázza magát úgyis
2013. febr. 24. 20:13
 4/7 anonim ***** válasza:
És az én javaslatom nem tetszik? Első vagyok.
2013. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de tetszik. magas, testes jah tényleg a felsorolás közül kihagytam hogy bántott is már testiled.... amúgy lány vagyok és fiúról van szó
2013. febr. 24. 20:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom te megverni nem fogod. De ha a környékemen laktok, én szívesen. Így meg aztán pláne, ha lány vagy és testileg bántalmaz. Ennél nagyobb suttyóság nincs ugyanis...
2013. febr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szüleiddel beszélj először, szerintem az osztályfőnök is komolyabban fogja venni, ha veled együtt ők is bemennek hozzá.
2013. febr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!