Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bosszúvágy! Mit tehetnék ellene?

Bosszúvágy! Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

A gimis korom kész rémálom volt. Pont az én osztályomba kerültek a gimnázium legrosszab sznob nőszemélyei, akik 3 éven keresztül megaláztak, mert hozzájuk képest nagyon szegény és csendes voltam. Bele is szerettem az egyik srácba az osztályból, aki kishíján felpofozott, amikor megtudta, hogy bejön nekem. Nevetség tárgyává tettek és egy kész horror volt ez a két év és egy hónap számomra. Egyszer visszaszóltam nekik, rögtön beköptem a tanárnak, sehogyan sem tudtam magam mrgvédeni, ők voltak vagy 20an én meg egyedül. De most lassan két éve itt vagyok külföldön. Pénzügyileg, fizikailag és lelkileg rendbejöttrm a családommal, jó a suli, vannak barátaim, de olykor-olykor vannak rémálmaim. Irogattak is azok a "jóságos" osztálytársaim egy darabig a facebookon, de csak addig, ameddig le nem tiltottam őket. Mit képzelnek magukról az ilyen emberek, akik cseszegetnek, és amikor otthagyod őket faképnél, elkezdenek nyalizni? Micsoda dolog ez? Időnként az minden vágyam, hogy az egyik bizonyos nőszemélynek csináljak egy lyukat a lábfejébe a magassarkúmmal, meg jól betörjem az orrát.

Gondoltam már arra, hogy ha megyek látogatóba, meglátogatom a régi tanáraimat (akik nem voltak olyan s.ggf.jek) és megmondom a magamét azoknak a nagyokosoknak. Megnyugodnék akkor, vagy még rosszabb lenne?

Jól élek, boldog vagyok, de ha eszembe jutnak, képes percek alatt felforrni az agyvizem.

Mit csináljak?



2013. febr. 22. 19:20
 1/4 szántóvető ***** válasza:
ha jól élsz akkor bérelj egy Ferrarit ha hazajösz látogatóba,és szervezz találkát a gonosz ex-o társaiddal.ez nagyon ütős lesz +lásd.
2013. febr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én biztos nem tiltottam volna le őket. Sőt! Kedvesen visszaírtam volna nekik, hogy külföldön milyen klasszul élek, milyen remek szórakozási lehetőségek vannak, milyen klassz pasik udvarolnak nekem, mennyi pénzt keresek, stb. stb., hadd irigykedjenek. Ha esetleg osztálytalálkozóra kerülne sor, ki nem hagynám! Jól kicsípném magam és mesélnék a csodás életemről. Hidd el, ennél jobban nem tudnál bosszút állni! Ha azt látják, hogy a lesajnált, szegényes, csendes lány milyen fantasztikus életet épített magának, a sulis "sztárok" meg itthon tengődnek, megüti őket a guta. Valószínűleg pitizni fognak, hogy segíts nekik kijutni, munkát találni. Persze meg kell ígérni, hogy hogyne, persze, segítesz, ahogy csak tudsz, aztán elfelejteni az egészet. Ha írnak, hogy mégis mi van a segítséggel, tudatni, hogy mostanában nagyon-nagyon elfoglalt vagy, de keresed számukra a lehetőséget. Persze mindezt nagyon-nagyon kedvesen! Előbb-utóbb rá fognak jönni, hogy hiába pitiznek.
2013. febr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szántóvető ***** válasza:
hm...ment a zöld kéz :)
2013. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezzel a bosszúval felesleges foglalkoznod,mert őket az élet biztosan megbünteti vagy már megtette.

Az a legnagyobb bosszú ha szószerint semmibe veszed őket és szerintem ennél rosszabb nincs.

Amit leírtál az elég sajnálatos hogy ilyen rossz helyen voltál,rossz emberek közt,de már túl vagy rajta,ha boldog vagy akkor ne rontsad el a boldogságod ezekkel.

Túl kell lépni rajta,és nem szabad ezekkel foglalkozni ,mert ha elkezdesz ezzel foglalkozni akkor tudni fogják hogy lelkileg még beteg vagy emiatt.Szóval ne foglalkozz ezzel.A rémálmokkal kapcsolatban pedig kérd meg a párod minden este hogy csináljon valamit,adjon szerencse puszit vagy akármi mást csak ne legyen .Remélem érted mire gondolok.

Én hasonló dolgokon mentem keresztül csak általánosban mert kiköltöztünk vidékre pestről és egy picit nehéz volt beilleszkedni,illetve nem is illeszkedtem be mert állandóan több ember ellen kellett verekednem(ennek is megvolt az előnye mert azt kellett ütnöm akit értem) :)

De már nem izgatom magam egyiken sem mert azóta nagy ember vagyok és többet érek mint ők,nem is tartom egyikkel sem a kapcsolatot,mert minek.Időm meg csak is munkára,nőkre ,barátokra,motorozásra van,szóval az ellenségek teljesen ki vannak zárva az életemből.

Nálad nem értem hogy miért akart az a fiú pofon vágni,mármint mikor kiderült hogy tetszett neked.Sajnos a kamaszok nagyon kegyetlenek és szánalmasak is tudnak lenni.EZt az egészet pároddal kibeszélted már?

2013. febr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!