Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenre előre rágörcsölök,...

Mindenre előre rágörcsölök, és emiatt rugalmatlan vagyok. Megoldás?

Figyelt kérdés
Szóval van egy dolog, akármilyen kicsi, de tényleg iszonyat kicsi, még az is, hogy holnap mondjuk hol veszek reggelit, vagy akármi. Ez most elég szélsőséges példa volt, csak hogy szemléltessem, hogy ilyen hülyeségeken is, vagy hogy hogyan érek el a pontból b pontba. Ilyenek. Van nagyobb is, de sokszor meg sem történik az a dolog, és utólag meg gondolkodom, hogy ezen kár volt rágni magam.
2013. febr. 26. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem meg azt szokták mondani, hogy ha nincsen problémám gyártok magamnak:) Erre a megoldás az, hogy megpróbálsz kicsit lazább lenni, lesz ami lesz és kész! Ezt másképp nem lehet! Hidd el, szakértő vagyok a témában!
2013. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Légy lazább és élj a pillanatnak.


Én is ilyen voltam középiskolába, elég nehéz volt kigyógyulni belőle. Ma már nem igen aggódom ilyesmin. Majd cselekszem helyzet függően azt kész.

2013. febr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!