Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mit jelenthet, ha...

Szerintetek mit jelenthet, ha álmomban visszatérő részek vannak? Már többször is álmodtam magam, vagy más megsérüléséről, de a különleges, hogy sose folyt vér a sebből.

Figyelt kérdés
Van ennek valami jelentése talán?
2013. febr. 27. 22:16
 1/3 A kérdező kommentje:
És mindig valamilyen szúrt seb...
2013. febr. 27. 22:18
 2/3 anonim ***** válasza:

Az álmoknak, azt mondják szimbolikus jelentése van.


Ám, a közhiedelemmel ellentétben sok esetben ezek nem a jövőt mutatják(persze, attól nem elvetendő gondolat az sem), hanem az aktuális jelent!


Tehát, van az életedben egy jelenlévő állapot / dolog, ami miatt ezeket a szimbólumokat álmodod.


A szimbólumoknak, ha nagyon érdekel, akkor neten több forrást összevetve találhatsz valamit.


UI.: Nem értek ezekhez, csak néha én is álmodtam / álmodok furcsaságokat, ami által olvasgattam ezek után, de futólag.

2013. febr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak ilyen visszatérő álmaim és ott folyt a vér is rendesen :D Pl helikopterből javelin rakéta vitte ki az embert meg ilyenek. De amióta a barátnőmmel vagyok, közel 2 éve eleinte ritkultak, majd teljesen megszűntek ezek az álmok.

Lehet vmi lelki nyugtalanságod van. Nem vészes pszichopatizmus, csak nyugtalanság. Lehet egy pár megoldás lenne, nekem az volt. ...bár engem nem zavartak ezek az álmok, sőt jobbak voltak mint 1-1 mozi ^^

2013. márc. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!