Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert vagyok ilyen egyedul es...

Miert vagyok ilyen egyedul es ilyen szerencsetlen?

Figyelt kérdés

36 eves elvalt csajszi, egy kisgyerekkel, kulföldön, otthon is egyedul voltam es nem volt csak 1-1 baratnom, es annak volt köszönhetö h megis akadtak kapcsolataim, hogy jol neztem ki es egyes pasik nagyon nyomultak. Most mar masabb a helyzet, kisse meghiztam szules utan es most az egyszer a kinezetem nem fog megmenteni es most meg kulföldre is költöztem, egy olyan orszagba, ahol szinten zarkozott mindenki, es el is valtam, sajat akaratbol, mert turni nem fogok , csak azert mert mar nem vagyok vonzo.

Sajnos nagyon sok kompromisszumot es bekat nyeltem le, hogy megtarthassam a kapcsolataim habar akkor jol neztem ki.

Ezentul nem vagyok hajlando turni csak mert nem vagyok szep, es felvallaltam a maganyt, neha buszke vagyok ra, neha szegyellem, mint peldaul amikor a butoraim haza kell szallittassam es fizetnem abehordasert mert nincs senkim, akit erre megkerhetnek.

Vagynek szorakozasra, szexre deakutya se nez ram, se baratnöm se senkim, aggaszto ezt a szomszedok is latjak , tanacsok?



2013. márc. 1. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36éves csajszi:D az konkrét
2013. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Esetleg gondolkozz el azon, hogy ha nem a külsőddel, akkor mivel fogsz párt találni? Mert belsőleg most nem vagy a topon, ahogy olvaslak.
2013. márc. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Véleményem szerint a nők szülés után is jól néznek ki. Plusz kilók ide vagy oda. Szerintem semmi gond nincs veled a világon, bár nem láttalak, nem ismerlek. Egyszerűen egy ponton félresiklottak a dolgok. Sexre, ismerkedésre pedig minden ember vágyik...

Ha gondolod írj privátot, beszélgethetnénk.

2013. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ha egyedül vagy, honnan jött a baba?
2013. márc. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
boci, elvált.
2013. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nem vagy egyedül,itthon sem különb a helyzet, főleg van gyereked, sajnos nekem nem is egy, így el is áshatom magam,

a szomszédok nem zavarnak, nem érdekel

a válás miatt a régi kapcsolatok is tönkre mennek, sajnos a környezetemben is sorra tönkre mentek a kapcsolatok

sok okosat nem tudok javasolni, annyi a jó még Neked 40 alatt vagy , ne add fel N

2013. márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi minden valaszt es segiteni akarast!!!
2013. márc. 1. 21:10
 8/14 anonim ***** válasza:

Netes tarskereso mindenhol van, es bebiszittert is lehet talalni. Randizz, kavarj pasikkal, es ne tarsat keress, mert arra ragorcsolsz.

Ha nem erzed mar magad akkora szerencsetlensegnek, akkor kezdj normalis kapcsolatot keresni.

2013. márc. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Kavarni jo volna, de az internetes ismerkedes nekem nem jön be, csomo alneves pasas, sertönek talalom ha egy ferfi 2-3 level utan is alneven irkal.

Nem hazasodni szeretnek csak minimalis tiszteletet, azonkivul van csomo hazas , nös es bunkó, akiknek semmi nyujtanivalója...

Azert egy szexkapcsolatnak is meg kell adni amódját...

2013. márc. 1. 22:01
 10/14 anonim ***** válasza:

Figyu Kiralylany, kifogasokat mindig lehet talalni, es a megoldashoz vezeto utbol is tobb van.

A neten 90%-ban pinavadaszok, es egonovelesre varo nok vannak, de neked ott van a maradek 10%, meg a 90 ertelmesebb fele. A tobbit meg le kell koptatni, ha esetleg szobaalltal vele. Benned sem igazan merult fel, hogy a kulsodon kivul massal is hoditottal volna meg ferfit, olyan pedig most is lesz, akinek a mostani formad tetszik.

Persze ismerkedhetsz az edzoteremben is, ugyis fogyni akarsz, szoval sok idot fogsz ott tolteni a kozeljovoben.

2013. márc. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!