Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ebben a szerencsétlen helyzetben? Mindkettőt szeretem, melyiket engedjem el?

Figyelt kérdés
Az én történetem elég egyedi, de inkább szerencsétlen. Két pasit szeretek egyszerre. 19 éves vagyok, egy éve vagyok együtt egy nálam 10 évvel idősebb pasival, aki ráadásul olasz, Olaszországban is él. Sajnos távkapcsolat, de azért nem olyan vészes a helyzet... az olasz-szlovén határok lakik, kb. 2-3 hetente látjuk egymást. Imádom, szeretem, mindent megad, amire szükségem van ( legalábbis én így érzem, de nyilván csal az érzékelőm, hiszen akkor nem lenne egy második pasi is ) Igazi nőnek érzem magam mellette, tulajdonképpen semmi probléma nincs a kapcsolatban, mindent szeretek, ahogy van. A szexet (!), a lusta összebújós hétvégéket, kirándulásokat stb... DE! van egy másik fiú, ahogy említettem, egy évvel fiatalabb nálam, ugyanabba az iskolába is járunk ( még gimi, és igen, 19 éves vagyok, mert 5 évesen vagyok )... egyik nap leült mellém a suliban, folyosón, és elkezdtünk beszélgetni..mindig megjegyeztem magamban, hogy hááát jó pasi, de sosem gondoltam volna, hogy egy nálam fiatalabb ennyire zavarba tud hozni, és ennyire megkedvelem... a dolgok alakultak, randi, még több randi, aztán járás titokban, hogy senki ne tudja, ekkor az olasz pasival már "bonyolult kapcsolatban" voltunk. Vele is minden annyira nagyon jó, végtelenül kedves, és annyira bújós, tényleg nagyon szeretem, és mintha mindig kitalálná, hogy a hangulatomhoz épp milyen szexet kívánok. Igazából nem tudok dönteni. Nem tudom melyik lenne a helyes.?! Egyik hétvégén úgy volt, hogy megyek Olaszországba, pasi1-hez, de pasi2 könyörgött, hogy ne. Én maradtam itthon, akkor úgy éreztem, az a helyes, és amúgy nem bántam meg. Viszont a Karácsony egy részét Olaszországban töltöttem, ezt sem bántam meg. Jó, lehet, lesznek olyanok, akik azt mondják, hogy csak az egyik szerelem, és a másik csak vonzalom, vagy éppenséggel egyik sem szerelem. De valahol érzem, hogy mindkettő jó nekem, és nem, nem! szenvedek semmiféle személyiségzavarban, de egyszerűen ez van, teljesen tanácstalan vagyok. Ha valaki esetleg válaszolna, persze normálisan, annak köszönöm :) :(

2013. jan. 10. 18:17
 1/9 Ivan Iljics ***** válasza:

Dobj fel egy érmét.


Nem, komolyan. Dobd fel, csukd be a szemed, várd meg amíg leesik és mielőtt kinyitod a szemed már tudnod kell hogy melyiket szeretnéd.


Nekem működött néhányszor.

2013. jan. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát ez jó :-D igen, szokott az ilyen működni, hogy az amit titkon szeretnénk, és vágyunk rá, annak szurkolunk ... de bárcsak ilyen egyszerű lenne :) lassan már úgy vagyok, de komolyan, hogy vagy mindkettő, vagy egyik sem. azt sem mondanám, hogy gyúrják egybe a két fickót, mert nem, mert mindkettőt azért szeretem, akik. :(
2013. jan. 10. 18:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Na, én pont ilyen helyzetben vagyok, csak kissé máshogy.. Az én történetem úgy kezdődött, hogy lett egy pasim, de messze voltunk egymáshoz.. aztán gondolt egyet, felvették ide dolgozni, és ide is költözött.. Nem sokkal később elkezdtünk romlani, a munka nem úgy jött össze, fizetni nem igen tudta az albérletet, és így hazaköltözött.. Nemrég rám írt a volt pasim, akibe nagyon szerelmes voltam.. 4 napja pedig szakítottunk a barátommal a sok sok veszekedés miatt, le is törölt az ismerősei közül, de közben még beszéltünk és aztán visszajelölt, de közben a másikkal is beszéltem, és úgy éreztem, hogy megkavarodtam, és mindkettőt szeretem, de valamikor meg egyik se. Lehet, hogy az a baj, hogy érzed a pasid hiányát, és közben ott volt a másik, aki jobban foglalkozott veled, és amikor jól esett a beszélgetés, akkor Ő volt ott, és nem az Olaszországi barátod. Várj egy kicsit, majd alakul minden magától, gondold át a helyzeteket, és sok sikert kívánok!:)
2013. jan. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ebben az egészben az is közrejátszik, hogy az olasz pasi már 29, lassan 30 éves, ő már tényleg komolyan, nagyon komolyan gondolkodik ! ami egyébként tetszik, de valahol ijesztő is nekem, ilyen fiatalon. az itthoni fiú pedig fiatalabb nálam is, és vele valahogy a fiatalságom élem. de megint ugyanott tartok... ha csak ezt nézem, sem tudnék dönteni.
2013. jan. 10. 18:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt válaszd, aki közel áll hozzád, és úgy érzed, hogy mellette magad lehetsz.:)
2013. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akarsz választani?

Én nem akarnék, elmondanám nekik a helyzetet, okés-e nekik, ha 2 kedvesem van. Akinek nem okés, az mehet.:)

2013. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
hát magadat hoztad ilyen nehéz döntésbe:/ mert egyszerre 2 pasival kezdtél ki és rossz ez így de muszáj választanod mindenképp!! sztem egyiket engedd el,akiben sokkal jobban megbízol,kijöttök egymással és igazán szereted jó mondjuk elhiszem h mindkettőt de ne a távkapcsolatot válaszd!! jobb ha azt engeded el..hidd el:P
2013. jan. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A magyar fiú tud az olaszról, fordítva nem. Talán fordítva azért nem adja a dolog, mert sokkal jobban félek őt elveszíteni. Magam sem értem. A távkapcsolat alapján nem tudnék dönteni, mert olasz pasi tudna jönni Magyarországra, nyártól, mikor már én is költözöm fel Pestre, egyetem miatt. Egyébként legjobb barátja ( ő is olasz ) szintén magyar lánnyal van kapcsolatban, és itt is élnek, Pesten :)
2013. jan. 10. 18:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?melyiket választottad kérdező?
2022. nov. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!