Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelenthet az a mondás,...

Mit jelenthet az a mondás, hogy "aki leves után vizet iszik, attól ne kérj tanácsot", mi a baj azzal, aki a leves után vizet iszik?

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 13:16
 1/2 anonim válasza:

Nem biztos hogy jól tudom, de azt hallottam, hogy aki leves után vizet iszik, az egész nap szomjas lesz, és ebből következik, hogy egész nap inni fog de nem vizet, hanem alkoholt. Mivel be lesz rúgva, ezért ne kérj tőle tanácsot. Persze ez csak egy mondás :)

Lehet, hogy hülyeség az egész, de én így hallottam.. :)

2013. márc. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az az alkoholos dolog hülyeség, én is néha iszom vizet leves után mégsesem vagyok szomjas. hülyeség az egész ... am úgy jön ki moitnha azt mondanád, hogy attól aki palacsinta után desszertet kér
2013. ápr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!